Aktuálně registrované školy

Název Adresa Město Garant
Základní škola a Mateřská škola Albrechtičky 71 Mgr. Věra Huvarová
Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora 215 Ing. Radek Peňáz
Gymnázium a střední odborná škola Aš Hlavní 2514 milada štecherová
Základní škola Kamenná 152 Mgr. Kejř Martin
Základní škola Hlávkova 26 Lenka Hannsmannová
Základní škola a mateřská škola Okružní 57 Karel Sláma
Základní škola a mateřská škola Huštěnovice 72 Babice Mgr. Jitka Šimíková
Základní škola Babice 377 Miroslav Sečen
Základní škola Palackého 278 Bakov nad Jizerou Luboš Brodský
Základní škola Josefa Bublíka Bánov 507 Radek Masař
Základní škola Bartošovice 147 Zdeněk Plaček
Základní škola a Mateřská škola Baška 137 Mgr. Monika Greschnerová
Základní škola a mateřská škola Cejle 116 Batelov Blanka Urbanová
Základní škola a mateřská škola Školní 152 Bečov nad Teplou Mgr. Vladimír Dicá
Základní škola a mateřská škola Komenského 86 Bedihošť Michaela Strouhalová
Základní škola a Mateřská škola Bechlín 46 Pavel Adámek
Základní škola Školní 293 Bechyně Jan Pazourek
Základní škola a Mateřská škola Pavlovická 352 Bělá nad Radbuzou Miloslav Antoš
Základní škola Máchova 1110 Bělá pod Bezdězem Jakub Tošovský
Základní škola a Mateřská škola nám. J. Kučery 69 Bělčice Monika Vilítová
Základní škola a Mateřská škola Bělotín 2 Tomáš Zgažar
Základní škola Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou Barbora Doušová
Základní škola Pražská 135 Benátky nad Jizerou Vladislav Nejedlý
Církevní ZŠ a MŠ ARCHA Petroupim 49 Benešov xxx
Základní škola Jiráskova 888 Benešov Marcela Blažková
Základní škola Dukelská 1818 Benešov Kunstová Lenka
Základní škola a mateřská škola Na Karlově 372 Benešov Michal Franěk
Základní škola Komenského 100 Benešov nad Černou Josef Sviták
Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí Mgr. Miroslava Šmídová
Základní škola a Mateřská škola Benešov u Semil 193 Mgr. jitka Lampová
Základní škola a Mateřská škola Táborská 34 Bernartice Michal Háša
Základní škola a mateřská škola Bernartice 259 Jana Meixnerová
Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou 80 Jana Kociánová
2. základní škola a mateřská škola Preislerova 1335 Beroun - Město Pavel Herold
Soukromá ZŠ a MŠ B-English s.r.o. Na Příkopě 11 Beroun - Závodí Mgr. Barbora Novotná
Základní škola Komenského 249 Beroun - Závodí Miriam Rampasová
Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun 2 Ivan Souček
Základní škola Wagnerovo náměstí 458 Beroun 2 Zdeněk Liehne
Základní škola a Mateřská škola Školní 228 Besednice Mgr. Dominika Nováková
Základní škola, Mateřská škola a ZUŠ Školní 183 Bezdružice Dana Steinerová
Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Jana Kňourková
ZŠ praktická, příspěvková organizace Kmochova 205 Bílina Jitka Machová
Základní škola a Mateřská škola Komenského 701 Bílovec Yvona Sajdová
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Ostravská 658 Bílovec Petra Bainarová
Základní škola a Mateřská škola Kněžpole 100 Bílovice Irena Šichová
Základní škola Komenského 151 Bílovice nad Svitavou Petra Sojáková
Základní škola a Mateřská škola Kanice 135 Bílovice nad Svitavou Mgr.Vlasta Tomášová
Základní škola a Mateřská škola Ludkovice 7 Biskupice Vladimíra Gavendová
Základní škola a Mateřská škola Biskupice 62 Irena Hrošová
Základní škola a Mateřská škola Dvorská 1415/26 Blansko Lenka Růžičková
Základní škola a Mateřská škola Salmova 17 Blansko Renata Vahalová
Základní škola speciální Žižkova 27 Blansko nikola papayová
Základní škola nám. J.A.Komenského 387 Blatná Mgr. Miroslav Šafr
Základní škola Blatnice 110 Lucie Boudová
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Sv. Antonínkem 650 Dalibor Popelka
Základní škola a Mateřská škola Nádražní 7 Blažovice Kateřina Obrová
Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 Mgr. Hana Makovičková
Základní škola Družstevní 650 Blovice Drahomíra Černá
Základní škola Nová Dědina 368 Bludov Kamila Seidenglanzová
Základní škola Bobrová 129 Tomáš Šindler
Základní škola a mateřská škola Bohdalov 205 Mgr. Markéta Chlubnová
Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov 48 Eva Fleischerová
Masarykova základní škola a MŠ Seifertova 601 Bohumín - Nový Bohumín Barbora Hilšerová
Základní škola a Mateřská škola tř. Dr. E. Beneše 456 Bohumín - Nový Bohumín Martina Oncová
Dětský diagnostický ústav, ZŠ a ŠJ Bohumín - Šunychl 463 Petr Žák
Základní škola a Mateřská škola Čs. armády 1026 Bohumín-Nový Bohumín Petr Šlachta
Základní škola a Mateřská škola Pod Lipami 210 Bohuňovice Karel Machala
Základní škola a mateřská škola Husovo náměstí 112 Bohušovice nad Ohří Mgr. Ivan Kožíšek
Základní škola Pitín 17 Bojkovice Mgr. Jana Peřinová
Základní škola T. G. Masaryka Štefánikova 460 Bojkovice Jan Baier
Základní škola a Mateřská škola Boleradice 57 Petr Chalupný
Základní škola Stráž 21 Bor PETR BÁRTÍK
Církevní základní škola Nádražní 233 Borohrádek Mgr.Jitka kadrmasová
Základní škola T. G. Masaryka T. G. Masaryka 396 Borohrádek Ondřej Sitka
Základní škola a Mateřská škola Borotín 146 Otakar Novotný
Základní škola a Mateřská škola Borová Lada 37 Zuzana Šilhová
Základní škola Oldřiš 196 Borová u Poličky Vlastimil Vajs
Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice 118 Borová u Poličky Jana Kulichová
Základní škola Petra z Lindy 13 Borovany Mgr. Lucie Matějková
ZŠ Františka Horenského Boršice Boršice 540 Boršice Mgr. Tomáš Kordula
Základní škola Boršice u Blatnice 58 Dana Křížová
ZŠ Hany Benešové a MŠ Dolní Bory 161 Bory Mgr. Zuzana Jurková
Gymnázium Palackého náměstí 1 Boskovice Luděk Dobeš
Základní škola a Mateřská škola Školní 106 Bošovice Jan Arnošt
Základní škola a mateřská škola Božice 393 David Zejda
Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav Josef Nechanický
Základní škola Školní 291 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Martin Skalický
Základní škola a Mateřská škola Palachova 337 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Kateřina Jansová
Základní škola J. A. Komenského Žerotínova 29 Brandýs nad Orlicí Markéta Doubravová
Základní škola Pěnčín 22 Bratříkov Pavel Hadač
Základní škola a Mateřská škola Brloh 149 Alena Pulkertová
Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno Jarmila Horová
Gymnázium třída Kapitána Jaroše 14 Brno Petr Stupka
Gymnázium Brno, Vídeňská Vídeňská 47 Brno Jana Bauerová
Křesťanská ZŠ a MŠ Jana Husa Fügnerova 433/7 Brno Zora Spurná
MŠ a ZŠ Sluníčko, s.r.o. Šrámkova 14 Brno Jaroslav Frnoch
Soukromá základní škola Lesná s.r.o. Janouškova 577/2 Brno Mgr.Martina Mendreková
Tyršova základní škola Kuldova 38 Brno Dalibor Horáček
Základní škola Mutěnická 23 Brno Tereza Kučerová
Základní škola Heyrovského 32 Brno Mgr. Tomáš Palupa
Základní škola Masarova 11 Brno Renata Miková
Základní škola Novolíšeňská 10 Brno Radka Šlapanská
Základní škola Holzova 1 Brno Hana Čížková
Základní škola Bosonožská 9 Brno Jaroslava Strouhalová
Základní škola Přemyslovo nám. 1 Brno Petr Kovář
Základní škola Arménská 21 Brno František Juráš
Základní škola Janouškova 2 Brno Tomáš Němčanský
Základní škola Novoměstská 21 Brno Barbora Pacalová
Základní škola Čejkovická 10 Brno Petr Koupil
Základní škola Svážná 9 Brno Eva Geryková
Základní škola Labská 27 Brno Jan Nizner
Základní škola Vejrostova 1 Brno Daniela Kozáková
Základní škola Řehořova 3 Brno Vilém Nejezchleb
Základní škola Sirotkova 36 Brno Michal Helia
Základní škola Hudcova 35 Brno Jitka Hejzlarová
Základní škola a mateřská škola Jihomoravské nám. 2 Brno Barbara Balaščáková
Základní škola a mateřská škola Kotlářská 4 Brno Miluše Nováková
Základní škola a Mateřská škola Chalabalova 2 Brno Monika Hedbavna
Základní škola a Mateřská škola Milénova 14 Brno Jana Kapounková
Základní škola a Mateřská škola Merhautova 37 Brno Rostislav Maršálek
ZŠ a MŠ logopedická Veslařská 234 Brno Jana Černohlávková
ZŠ Test Brno Česká Brno michal pogány
Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 2 Brno - Bystrc Lenka Bartoňková
Základní škola Císařská 65 Brodek u Prostějova Ivana Copková
Základní škola a mateřská škola Školní 242 Broumy Mgr. Libor Kuška
Základní škola a Mateřská škola Školní 36 Brozany nad Ohří Kateřina Hájková
Základní škola a mateřská škola Školní 725 Brtnice Marcela Pešová
Základní škola Družba 1178 Brumov - Bylnice Mgr. Rudolf Ritter
Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1 Bruntál Richard Klech
Základní škola Okružní 38 Bruntál Jiří Zaoral
Základní škola Školní 2 Bruntál Zuzana Svobodová
Základní škola Cihelní 6 Bruntál Mgr. Iva Fidlerová
Základní škola Jesenická 10 Bruntál Jakub Šimůnek
Základní škola AMOS, školská práv. osoba Cihelní 1620 Bruntál Mgr. Petr Novotný
Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. sady 28. října 1 Břeclav Zbyněk Chlumecký
Základní škola Komenského 2 Břeclav Zuzana Pappová
Základní škola Slovácká 40 Břeclav Mgr. Milan Klim
Základní škola Na Valtické 31 A Břeclav Lenka Chadimová
Základní škola a Mateřská škola Kupkova 1 Břeclav Renata Sklenářová
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Nálepky 7 Břeclav Anna Marečková
Základní škola Rožmitálská 419 Březnice Petra Šoffrová
Základní škola a Mateřská škola Březno 115 Jana Fidlerová
Základní škola Komenského 232 Březová Šárka Krausová
Základní škola a mateřská škola Březová 102 Lucie Uhrová
Základní škola a Mateřská škola Břežany 174 Rostislav Růžička
Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice Jan Stavělík
Základní škola Školní 711 Bučovice Olga Stavělíková
Základní škola Školní 710 Bučovice Mgr. Miroslava Hanáková
Základní škola a Mateřská škola Rašovice 66 Bučovice Jiří Raušer
Základní škola Budišov 221 Milan Procházka
Základní škola Halaškovo náměstí 178 Budišov nad Budišovkou Jan Vondrouš
Základní škola Školská 196 Budyně nad Ohří Věra Doležálková
Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice Bc. Marek Schuster
Základní škola a mateřská škola Bukovany 132 Petra Šibalová
Základní škola Pražská 216 Bystřany Renata Jiroutová
Základní škola a mateřská škola Bystřice 848 Zdeňka Laštůvková
Základní škola Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem Martin Horák
Základní škola T.G.Masaryka Tyršova 409 Bystřice nad Pernštejnem Zdeňka Ťupová
Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem Mgr. Oldřich Herman
Základní škola a Mateřská škola Komenského 200 Byšice Patrik Elhenický
Základní škola a Mateřská škola Cehnice 105 Rostislav Maroušek
Základní škola Cerekvice nad Loučnou 135 Dušan Simonides
Základní škola a Mateřská škola Školská 280 Cerhenice Mgr. Jan Hranička
Základní škola a Mateřská škola Na Dražkách 217 Cerhovice Pavel Vonásek
Základní škola Církvice 7 Jaroslava Uhlířová
Základní škola a Mateřská škola Náměstí M. Tyrše 56 Cítoliby Mgr. Romana Wolfová
ZŠ a MŠ Bohumila Hynka Sad 5. května 130/I Cvikov Miroslav Novotný
ZŠ Čachovice a MŠ Struhy Komenského 96 Čachovice Tomáš Kratochvíl
Základní škola Masarykova 357 Čáslav Petra Pejcharová
Základní škola Sadová 1756 Čáslav Vojtěch Vondra
Základní škola Nám. J. Žižky z Trocnova 182 Čáslav Daniel Mucha
Základní škola a Mateřská škola Krchleby 80 Čáslav Pavla Tesařová
Základní škola a mateřská škola Častrov 104 Mgr.Pavel Pospíšil
Základní škola J. A. Komenského 414 Čelákovice Martina Kváčová
Základní škola a Mateřská škola U Sokolovny 275 Čelechovice na Hané Tomáš Doseděl
Základní škola Školní 308 Černá Hora Jakub Horáček
Základní škola a Mateřská škola Bořitov, Školní 125 Černá Hora Michaela Dvořáčková
Základní škola a Mateřská škola Černá v Pošumaví 71 Michaela Rokosová
Základní škola a Mateřská škola Fügnerova 424 Černčice Mgr. Karel Švec
Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Školská 380 Černilov Pavel Lutera
Základní škola a Mateřská škola Čistá v Krkonoších 140 Černý Důl Anna Bubeníková
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341 Ladislav Drážný
Základní škola V. Hejny Komenského 540 Červený Kostelec Radka Kolisková
ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice Iva Preislerová
ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice Petr Nováček
Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa Zbyněk Landa
Zákl. škola, Prakt. škola a Mateř. škola Moskevská 679 Česká Lípa Mgr. Radovan friedel
Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa Mgr. Dagmar Šinerová
Základní škola a Mateř.škola Klíč s.r.o. Klášterní 2490 Česká Lípa Ing. Lucie Dolejší
Základní škola a Mateřská škola Jižní 1903 Česká Lípa Michael Kašák
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa Mgr. Markéta Fišerová
Základní škola Slovanka Antonína Sovy 3056 Česká Lípa Mgr. Pavel Lebduška
Základní škola Habrmanova 1500 Česká Třebová Daniel Peroutka
Základní škola Nádražní 200 Česká Třebová Eva Ditzelová
Základní škola Makarenkova 414 Česká Ves Rosťa Kolich
Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice Miroslav Blažek
Základní škola Pohůrecká 16 České Budějovice ŠTĚPÁNKA ZIKMUNDOVÁ
Základní škola Dukelská 11 České Budějovice Jakub Jareš
Základní škola Grünwaldova 13 České Budějovice Alena Linhartová
Základní škola a Mateřská škola Kubatova 1 České Budějovice Libor Kocián
Základní škola a Mateřská škola Vl. Rady 1 České Budějovice Alice Škodová
Základní škola a Mateřská škola Nerudova 9 České Budějovice Brigita Kubešová
Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory 40 České Budějovice Veronika Smutková
Základní škola a Základní umělecká škola Bezdrevská 3 České Budějovice Mgr. Marcela Neumannová
Základní škola Máj I M. Chlajna 21 České Budějovice Ivana Skřičilová
ZŠ a MŠ J. Š. Baara Jírovcova 9/a České Budějovice Michal Kadoch
Základní škola České Heřmanice 50 Petra Smutná
Základní škola Jana Výravy 219 České Meziříčí Mgr. Kamila Kupková
Základní škola a Mateřská škola třída Čsl. legií 325 České Velenice Oldřich Stellner
Gymnázium Vítězná 616 Český Brod Jiří Krčmář
Základní škola Tyršova 68 Český Brod PhDr. Vít Caudr
Základní škola Žitomířská 885 Český Brod Mgr. Jiří Slavík
Základní škola a Praktická škola Žitomířská 1359 Český Brod Martin Šnajdr
Základní škola Komenského 46/I Český Dub Matěj Hodač
Základní škola a Mateřská škola Světlá pod Ještědem 15 Český Dub Lenka Lengyelová
Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov Oldřich Záhoř
Základní škola Plešivec 249 Český Krumlov Dagmar Kopřivová
Základní škola a mateřská škola Masarykovy sady 104 Český Těšín Mgr. Jakub Mikeska
Základní škola a mateřská škola Ostravská 1710 Český Těšín Kateřina Mannheimová
Základní škola a Mateřská škola Tyršova 127 Čistá Božena Vopatová
Základní škola a mateřská škola Čkyně 155 Mgr. Jana Landová
Základní škola Dambořice 466 Karel Malík
Základní škola a mateřská škola Luková 6 Damníkov Markéta Jurková
Základní škola a mateřská škola Damníkov 25 Petr Foldyna
Základní škola Sadová 416 Dašice Josef Mlejnek
Základní škola a Mateřská škola Deblín 277 Radka Novotná
Základní škola, příspěvková organizace Komenského náměstí 622 Děčín I Monika Mihová
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Vrchlického 630 Děčín II - Nové Město Lenka Divišová
Základní škola, příspěvková organizace Kamenická 1145 Děčín II - Nové Město Mgr. Jaroslav Skála
Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín III - Staré Město Pavlína Kopejsková
Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín VI - Želenice Mgr.Jan Kmínek
Základní škola Malšovice Chmelnická 31 Děčín XII - Vilsnice Andrea Kroupová
ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Kosmonautů 177 Děčín XXVII - Březiny Věra Vepřeková
Křesťanská základní škola Nativity Potoční 51 Děčín XXXI - Křešice Jindřich Strejček
Základní škola a mateřská škola Desná II, Krkonošská 613 Desná v Jizerských horách Mgr. Dagmar Michková
Základní škola a Mateřská škola Dešná 17 Mgr.Michaela Chromá
Základní škola a Mateřská škola nám. Míru 44-45 Deštná Mgr. Kristýna Nováková
Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách 125 Mgr. Lenka Hepnarová
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice 79 Diváky Lubomír Šlancar
Základní škola a Mateřská škola Zahájí 8 Dívčice Mgr. Jareš Martin
Základní škola Na Sadech 260 Divišov Jitka Müllerová
Základní škola a mateřská škola Školní 199 Dlouhá Třebová Lenka Havlenová
Základní škola a mateřská škola Nošovice 125 Dobrá Igor Slováček
Základní škola Dobré 110 Luděk Preininger
Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice Jolana Nezbedová
Základní škola Františka Kupky Františka Kupky 350 Dobruška Zdeněk Potůček
Základní škola Dobřív 62 Mgr. Lenka Hanzlíková
Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka Dolany 174 Anna Zaoralová
Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva 578 Martin Chumchal
Základní škola Nádražní 250 Dolní Beřkovice Mgr. Nikola Basařová
Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Školní 74 Dolní Bousov Mgr. Jiří Kužel
Základní škola a mateřská škola Zlatníky-Hodkovice, Náv.sv.Petra a Pavla Dolní Břežany Mgr. Dagmar Hacaperková
Základní škola a mateřská škola da Vinci Na Drahách 20 Dolní Břežany Jitka Lukešová
Základní škola a Mateřská škola nám. Jiráskovo 31 Dolní Bukovsko Anna Šubrtová
Základní škola a mateřská škola Dolní Cerekev 26 Blanka Fialová
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná 4 Yvona Rybová
Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice 201 Alena Šokalová
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dvořiště 135 Zuzana Malá
Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity 44 Alena Dušková
Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice 74 Dolní Kounice Milada Kudelová
Základní škola Dolní Lhota 80 Mgr. Markéta Nováková
Základní škola a mateřská škola Sehradice 18 Dolní Lhota u Luhačovic Hana Raková
Základní škola a Mateřská škola Slopné 95 Dolní Lhota u Luhačovic Ovesný Josef
Základní škola a Mateřská škola Dolní Moravice 7 Dagmar Kučerová
Základní škola Dolní Podluží 364 Jiří Baloun
Základní škola a Mateřská škola Tyršova 302 Dolní Poustevna Pavel Kramer
Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka 1 Markéta Tomášková
Základní škola Dolní Újezd 342 Tomáš Fliedr
Základní škola Hlavní 84 Dolní Věstonice Zbyněk Háder
Základní škola a Mateřská škola Hlavní 15 Dolní Životice Mgr. Kateřina Janků
Základní škola Doloplazy 145 Mgr. Bc. Jana Štefanová
Základní škola a Mateřská škola Domamil 115 Pavel Šplíchal
Základní škola a mateřská škola Domaželice 13 Mgr. Kateřina Padalíková
Základní škola Komenského 17 Domažlice Zdeněk Šilhánek
Základní škola a mateřská škola Msgre B. Staška 232 Domažlice Zdeněk Nagy
Základní škola a Mateřská škola Domoušice 199 Iveta Karpíšková
Základní škola a Mateřská škola Dukelská 52 Doudleby nad Orlicí Helena Handlová
Základní škola a MŠ T. G. Masaryka Drásov 167 Mgr. Hana Pavlíková
Základní škola a Mateřská škola Školní 26 Drmoul Mgr. Bc. Miluše Hornáková
Základní škola a mateřská škola Svatoplukova 277/2 Drnholec Mgr.Stanislav Pichanič
Základní škola Náves 109 Drnovice Miroslav Zemánek
Základní škola a mateřská škola Podomí 155 Drnovice Oldřich Němec
Základní škola Školní 355 Dřevohostice Mgr. Růžena Jakubálová
Základní škola a Mateřská škola Nedomice 78 Dřísy Lenka Bártová
Základní škola a Mateřská škola Dřísy 89 Lenka Klementová
Základní škola a Mateřská škola Blatec 68 Dub nad Moravou Michaela Indráková
Základní škola a Mateřská škola Pod Školou 209 Dub nad Moravou Pavel Rychlý
Základní škola a mateřská škola Zábřežská 143 Dubicko Jan Hampl
Základní škola Hodonínská 925 Dubňany Michal Vybíral
Základní škola a Mateřská škola Dubné 35 Mgr. Hanuš Petráň
ZŠ a MŠ Dubnice, okres Česká Lípa Dubnice 240 Iva Hujková, DiS.
Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 12 Duchcov Jaroslav Máliš
Základní škola Antonína Sochora Teplická 13 Duchcov Mgr. Martina Štorková
Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov Bc. Daniela Kosinová
Základní škola 5. května 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem Petra Chmelíková
Základní škola Schulzovy sady Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem Mgr. Miroslav Přichystal
Základní škola Strž E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem Mgr. Jana Havlová
Základní škola Česká 39 Františkovy Lázně Pavel Chren
Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ Trojanovice 362 Frenštát pod Radhoštěm Soňa Bunčková
Základní škola a Mateřská škola Tyršova 913 Frenštát pod Radhoštěm Alena Lavičková
Základní škola a Mateřská škola Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm Jolana Krygelova
Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek Mgr. Michal Frainšic
Základní škola nár. umělce P. Bezruče tř. T. G. Masaryka 454 Frýdek-Místek Petr Literák
Základní škola a mateřská škola Pod Kabáticí 107 Frýdek-Místek-Chlebovice Lenka Michálková
Základní škola a mateřská škola Višňová 173 Frýdlant Mgr. Adéla Paříková
ZŠ, ZUŠ a MŠ Purkyňova 510 Frýdlant Petr Sýkora
Základní škola Náměstí T.G.Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí Ota Polách
Základní škola a Mateřská škola Frymburk 112 Mgr.Leoš Ševčík
Základní škola náměstí Míru 7 Fryšták Miluše Šafářová
Základní škola J. A. Komenského Česká 339 Fulnek Břetislav Kelnar
Základní škola a Mateřská škola Mírová 253 Golčův Jeníkov Jiří Blabolil
Základní škola a Mateřská škola Komenského 72 Grygov Jan Tetera
Základní škola a Mateřská škola Habartice 213 Habartice u Frýdlantu Naďa Pauchová
Základní škola Karla Čapka 119 Habartov Martina Trnková
Základní škola a Mateřská škola V Zahradách 18 Habry Jiří Černý
Základní škola Školní 90 Háj ve Slezsku Zuzana Krzestanová
Základní škola a Mateřská škola Lipová 220 Halže Hana Fukalová
Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka Nový Svět 77 Harrachov Petra Šebelková
Základní škola Žákovská 1 Havířov - Město Mgr. Lubor Suder
Základní škola M. Kudeříkové 14 Havířov - Město Petr Choma
Základní škola Gorkého 1 Havířov - Město Josef Hanibal
Základní škola a Mateřská škola Na Nábřeží 49 Havířov - Město Mgr. Rostislav Pečinka
Základní škola K. Světlé 1 Havířov - Podlesí Zuzana Raszková
Základní škola F. Hrubína 5 Havířov - Podlesí Čestmír Slíva
Základní škola Mládežnická 11 Havířov - Podlesí Aleš Kundel
Základní škola M. Pujmanové 17 Havířov - Šumbark Roman Fojtík
Základní škola Gen. Svobody 16 Havířov - Šumbark Katka Janečková
Gymnázium Studentská 11 Havířov-Podlesí Jiří Němec
Základní škola Kapitána Jasioka Kpt. Jasioka 57 Havířov-Prostřední Suchá Petra Židková
Základní škola Jarošova 33 Havířov-Šumbark Mgr. David Kučák
Základní škola Konečná 1884 Havlíčkův Brod Filip Moravec
Základní škola V Sadech 560 Havlíčkův Brod Stanislava Zapaľačová
Základní škola a Mateřská škola Wolkerova 2941 Havlíčkův Brod Roman Machálek
Základní škola a Mateřská škola Lázeňská 406 Hejnice Vladimír Šatava
Základní škola a mateřská škola Herálec 38 Iveta Kloudová
Základní škola a Mateřská škola Hlavnice 109 Romana Rašková
Gymnázium K. V. Raise Adámkova třída 55 Hlinsko Mgr. Martina Škorničková
Základní škola Resslova 603 Hlinsko Mgr. Jana Klinecká
Základní škola Ležáků 1449 Hlinsko Mgr. Michal Rakous
Základní škola Smetanova 403 Hlinsko Mgr. Michal Bouška
Základní škola a Mateřská škola Dolní konec 239 Hlohovec Hana Sítková
Základní škola Olomoucká 116 Hlubočky Jan Řezníček
Základní škola Olomoucká 355 Hlubočky-Mariánské Údolí Mgr. Irena Hrubanová
Základní škola a mateřská škola Hluboké Mašůvky 157 Dana Freyová
Základní škola a Mateřská škola Hluboš 116 Ing. Mgr. Jiřina Maříková
Základní škola Hornická 7 Hlučín Jakub Boček
Základní škola dr. Miroslava Tyrše Tyršova 2 Hlučín Jana Mrázová
Základní škola a mateřská škola Jandova 9 Hlučín - Darkovičky Hana Venglářová
Základní škola Cihelní 8 Hlučín - Rovniny Sylvie Mináriková
Základní škola náměstí Komenského 950 Hluk Markéta Olejníková
Základní škola a mateřská škola Hlušice 144 Pavlína Svatoňová
Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou Helena Řezáčová
Základní škola a Mateřská škola Tasovice 374 Hodonice Mgr. Michael Bartas
Základní škola U Červených domků 40 Hodonín PaedDr. Antonín Slezák
Základní škola Vančurova 2 Hodonín Martin Fiala
Základní škola Mírové náměstí 19 Hodonín Jaroslav Zeman
ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Mgr. Viktor Petrskovský
Základní škola Holčovice 176 Mgr. Jana Válková
2. Základní škola Smetanovy sady 625 Holešov Helena Moravčíková
Základní škola a Mateřská škola Rymice 39 Holešov Mgr. Hana Pátková
Základní škola a mateřská škola Žeranovice 53 Holešov Libor Ševčík
Základní škola Jana Bezděka Martinice 70 Holešov Veronika Boháčková
Základní škola a mateřská škola Horní Holetín Holetín Zuzana Nováková
Základní škola Holubova 47 Holice Jana Kopřivová
Základní škola Táborová 428 Holýšov Milan Ondrášik
Základní škola a Mateřská škola nám. Pionýrů 1 Hora Svaté Kateřiny Ing. Tereza Turkeová
Základní škola Pačejov 51 Horažďovice Marie Hlůžková
Základní škola Komenského 211 Horažďovice Jiřina Stichenwirthová
Základní škola Blatenská 540 Horažďovice Mgr. Petra Němejcová
Základní škola a Mateřská škola Lidická 396/9 Horka nad Moravou Anna Dvorská
Základní škola a mateřská škola Horní Adršpach 115 Kristýna Šretrová
Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Horní Bečva 544 Mgr. Daniela Křištofová
Základní škola a Mateřská škola Školní 338 Horní Benešov Mgr. Zuzana Holušová
Základní škola Tyršova 209 Horní Cerekev Mgr. Vítězslav Skopal
Základní škola Horní Čermná 128 Petr Borek
Základní škola T.G.M. a Mateřská škola Český Heršlák 52 Horní Dvořiště Eva Lužová
Základní škola Kolářského 414 Horní Jelení Pavel Kleisner
Základní škola a Mateřská škola Školní 126 Horní Jiřetín Zdeńka Cerháková
Základní škola Střelná 84 Horní Lideč Lucie Surovcová
Základní škola a Mateřská škola Horní Maršov 89 Mgr. Markéta Tučková
Základní škola a Mateřská škola Pod Vinohrady 30 Horní Moštěnice Vlasta Krejčířová
Základní škola Horní Němčí 118 Eva Kočí
Základní škola Nádražní 683 Horní Slavkov Ondřej Lukeš
Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice 214 Zbyněk Drbout
Masarykova jubilejní základní škola a MŠ Horní Štěpánov 300 Pavel Lutera
Základní škola a Mateřská škola Horní Vltavice 19 Martina Bačíková
Základní škola Velvarská 310 Horoměřice Lenka Černochová
Základní škola a mateřská škola Blížejov 92 Horšovský Týn Jakub Topinka
Základní škola a Mateřská škola náměstí Prof. Bechyně 53 Hořepník Milan Hupka
Základní škola Milovice u Hořic 8 Hořice Jana Kadavá
Základní škola Na Habru Jablonského 865 Hořice Petr Lukeš
ZŠ a MŠ Na Daliborce Žižkova 866 Hořice Milan Smolík
Základní škola a Mateřská škola Hořičky 71 Mgr.Iveta Faltová
1. základní škola Komenského 1245 Hořovice Radek Šumera
2. Základní škola Jiráskova 617 Hořovice Ivana Rosolová
Základní škola Svatopluka Čecha 455 Hořovice Marie Chadrabová
Základní škola a Mateřská škola Tlustice 148 Hořovice Barbora Zavadová
Základní škola a Mateřská škola Kmetiněves 77 Hospozín Jaromír Vadinský
Základní škola Hostěradice 36 Mgr. Petra Tomášková
Základní škola a Mateřská škola Dolní Olešnice 41 Hostinné Pavlína Maximová
Základní škola Karla Klíče Horská 130 Hostinné Jiří Vlček
Gymnázium Komenského 141 Hostivice Andrea Mottlová
Základní škola P. Lisého Školní 246 Hostomice Mgr. Jitka Nídlová
Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy 22 Petra Gerstnerová
Základní škola a mateřská škola Litoměřická 267 Hoštka Mgr. Martina Ratajová
Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Hovorany 594 Mgr. Hana Šimečková
Základní škola a Mateřská škola Šanov, Komenského 241 Hrabětice Lenka Spišiaková
Základní škola a Mateřská škola Kostelní 216 Hrabětice Naděžda Davidová
Základní škola a Mateřská škola Hrabišín 139 Mgr. Zdeněk Kamler
Základní škola a Mateřská škola Hrabyně 70 Monika Halfarová
Základní škola Hradčovice 69 Jitka Vyskočilová
Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové Veronika Dlouhá
MŠ, Spec. základní škola a Prakt. škola Hradecká 1231 Hradec Králové Pavel Záleský
Střední škola, Základní škola a MŠ Štefánikova 549 Hradec Králové Milan Janata
Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové Jana Semeráková
Základní škola Bezručova 1468 Hradec Králové Pavel Balda
Základní škola a Mateřská škola Pešinova 146 Hradec Králové Martina Synáčková
Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové Sylva Prokopová
Základní škola a Mateřská škola Úprkova 1 Hradec Králové Aleš Hladík
Základní škola a Mateřská škola Pohádka Mandysova 1434 Hradec Králové Martin Hušek
Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli 1201 Hradec Králové Kristýna Čapková
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové Václav Toman
ZŠ Test Hradec Králové Pardubická Hradec Králové David Novotný
Základní škola a Mateřská škola Pražská 198 Hradec Králové - Kukleny Jiří Taichman
Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí Antonín Hennig
Základní škola Opavská 217 Hradec nad Moravicí Rosťa Kolich
Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144 Jana Grygová
Základní škola Donínská 244 Hrádek nad Nisou Olga Marešová
Základní škola a Mateřská škola Chotyně 79 Hrádek nad Nisou Kristina Nováková
Základní škola T. G. Masaryka Komenského 478 Hrádek nad Nisou Mgr. Tomáš Vávra
Základní škola a mateřská škola Struhlovsko 1795 Hranice Milan Buzrla
Základní škola a Mateřská škola Partutovice 96 Hranice Anna Turečková
Základní škola a mateřská škola Hranická 100 Hranice IV - Drahotuše Mgr. Iveta Mertová
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Školní 108 Hrdějovice Ivana Šimková
Základní škola Nádražní 253 Hrochův Týnec Bc. Monika Mokrošová
Základní škola Vejvanovice 56 Hrochův Týnec Ilona Slanařová
Základní škola Velký Dřevíč 82 Hronov Vratislava Vlachová
Základní škola F.B. Zvěřiny 221 Hrotovice Kateřina Lohniská
Základní škola Sídliště 310 Hroznětín Mgr. Michaela Burešová
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota 318 PaedDr.Lubomír Kříž
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy 162 Marcela Jašková
Základní škola Nábřeží 938 Hulín Mgr. Svatopluk Štípek
Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec Petr Janoušek
Základní škola Hálkova 591 Humpolec Dagmar Hendrychová
Základní škola Hradská 894 Humpolec Jitka Beránková
Základní škola a mateřská škola Jiřice 44 Humpolec Petra Ježová
ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec Ludvík Filip
Základní škola Bařiny 290 Huslenky Jiřina Chromčáková
Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec 605 Mgr.Miroslav Šíra
Základní škola Školní 112 Hýskov Lenka Štětková
Základní škola Masarykova 559 Chabařovice Jan Šulc
1. základní škola Americká 36 Cheb Jana Horná
2. základní škola Májová 14 Cheb Bohumil Jecha
3. základní škola Malé náměstí 3 Cheb Jan Forst
5. základní škola Matěje Kopeckého 1 Cheb Václav Uhlík
6. základní škola Obětí nacismu 16 Cheb Vladimír Kortus
Svob.cheb.škola, ZŠ a gymnázium s.r.o. Jánské náměstí 15 Cheb Petar Aleksic
Svob.cheb.škola, ZŠ a gymnázium s.r.o. Jánské náměstí 15 Cheb Petar Aleksič
Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov 37 Cheb Markéta Poláková
Základní škola Komenského 154 Chlumčany Jiří Zahálka
Základní škola a mateřská škola Skořenice 2 Choceň Mgr. Lada Opařilová
Základní škola M. Choceňského Mistra Choceňského 211 Choceň Iveta Zelinková
Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267 Jakub Votoček
Sportovní ZŠ a MŠ Človíček s.r.o. Chocerady 334 Marie Kabátová
Gymnázium a obchodní akademie Chodov Smetanova 738 Chodov Petr Radimerský
Základní škola, příspěvková organizace Husova 788 Chodov Mgr. Ladislav Stojan
Základní škola a mateřská škola Pohraniční stráže 193 Chodová Planá Ivana Jelínková
Základní škola a mateřská škola Chomutice 162 Hana Tulková
Základní škola Akademika Heyrovského 4539 Chomutov Ivana Poláková
Základní škola Písečná 5144 Chomutov Mgr.Jiří Beneš
Základní škola Školní 1480 Chomutov Luděk Hrbek
Základní škola Zahradní 5265 Chomutov Mgr.Jiří Popelka
Základní škola Kadaňská 2334 Chomutov Nobst PAVEL
ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o. Havlíčkova 3675 Chomutov Mgr. Lucie Engelová
Základní škola a mateřská škola Nádražní 19 Chornice Mgr. Alena Továrková
Základní škola a Mateřská škola Choryně 116 Blanka Palátová
Základní škola Buttulova 74 Chotěboř Otto Kohout
Základní škola Smetanova 745 Chotěboř Mgr. Gabriela Svobodová
Základní škola Husovo náměstí 7 Chotětov Klára Kasper
Základní škola U Pošty 5 Chrast Jan Novák
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, Oldřichovská 198 Chrastava Zdeněk Pola
Základní škola Komenského 335 Chropyně Josef Havela
Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Chroustovice 166 Mgr. Luděk PINTA
Základní škola Dr. Peška 768 Chrudim Mgr. Šárka Steklá
Základní škola U Stadionu 756 Chrudim 3 Mgr. Irena Cieslarová
ZŠ a SŠ Bohemia s.r.o. Víta Nejedlého 482 Chrudim III Věra Průchová
DD se školou, SVP a ZŠ Čáslavská 624 Chrudim IV Mgr.Veroniika Ješátková
Základní škola a Mateřská škola Školní 633 Chvalčov Zdeněk Hnila
Základní škola 9. května 148 Chvaletice Antonín Morávek
Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny 150 Vojtěch Krninský
Základní škola a mateřská škola Chyňava 158 Zdeňka Marešová
Základní škola Gabrielovo náměstí 16 Chýnov Mgr. Ondřej Jaroš
Základní škola a mateřská škola Na Špičáku 292 Chyše Miloslava Sýkorová
Základní škola Chyšky 96 Jakub Barda
Gymnázium Jana Blahoslava Lány 2 Ivančice Veronika Šiplová
MŠ, ZŠ a DD Ivančice Široká 42 Ivančice Miroslava Křupalová
Základní škola a mateřská škola Ketkovice 146 Ivančice Marie Sladká
Základní škola T. G. Masaryka Na Brněnce 1 Ivančice Tomáš Chytka
Základní škola a mateřská škola Školní 230 Ivančice - Němčice Zdeňka Adamová
Základní škola Tyršova 218 Ivanovice na Hané Mgr. Tomáš Jurčí
ZŠ, MŠ a ZUŠ Jablonec nad Jizerou 370 MIlan Javůrek
Základní škola Pod Vodárnou 10 Jablonec nad Nisou Jitka Kostelníková
Základní škola Na Šumavě 43 Jablonec nad Nisou Taibrová Monika
Základní škola Liberecká 31 Jablonec nad Nisou Mgr. Zuzana Drahotová
Základní škola Pasířská 72 Jablonec nad Nisou Mgr. Michala Šatra
Základní škola Rychnovská 216 Jablonec nad Nisou Stanislava Nohýnková
Základní škola Mozartova 24 Jablonec nad Nisou Jan Kozderka
Základní škola a Mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Miloslav Došek
Základní škola Antonína Bratršovského Saskova 34 Jablonec nad Nisou Jana Pěničková
Základní škola Jamenská 555 Jablonné nad Orlicí Irena Kosková
ZŠ praktická a ZŠ speciální Komenského 453 Jablonné v Podještědí Mgr. Stanislava Doležalová
Základní škola Lesní 190 Jablunkov René Pilch
Základní škola a Mateřská škola Písečná 42 Jablunkov Mgr. Eva Byrtusová
ZŠ Marie Curie-Sklodowské a MŠ Husova 992 Jáchymov Roman Kysilka
Základní škola a Mateřská škola Jalubí 514 Mgr. Monika Stindlová
Základní škola a mateřská škola Jamné 66 Jamné u Jihlavy Jiří Pejcha
Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Taťána Němcová
Základní škola a Mateřská škola Školní 81 Janské Lázně Mgr. Zdeňka Hrnčířová
Základní škola Na Ostrově 4 Jaroměř Pavel Palička
Základní škola a Mateřská škola Školní 83 Jaroslavice Petra Matůšová
Základní škola a Mateřská škola Jarošov nad Nežárkou 136 Mgr. Jana Dvořáková
Základní škola a mateřská škola Javornice 2 Jan Plašil
Základní škola Nad Rybníkem 401 Jedovnice Mgr. Jitka Teturová
Základní škola Náměstí Svobody 88 Jemnice Josef Novák
Základní škola a Mateřská škola Lidická 265 Jeneč Venuše Kratochvílová
Základní škola Jenišovice 180 Romana Zabořilová
ZŠ, MŠ, ZUŠ K Rybníku 800 Jesenice Mgr. Josef Hegyes
Gymnázium Komenského 281 Jeseník Jitka Formánková
Základní škola Nábřežní 28/413 Jeseník
Základní škola U Zámečku 784 Jevíčko Miloslav Parolek
Základní škola a Mateřská škola Jevišovice 34 Jan Vajčner
Základní škola a mateřská škola Jezernice 39 Mgr. Chytilová Vladimíra
Základní škola a mateřská škola Ježov 50 Mgr. Andrea Zálešáková
Základní škola Železnická 460 Jičín Mgr. Petr Šindelář
Základní škola Husova 170 Jičín Mgr.Luboš Jirsa
Základní škola Poděbradova 18 Jičín Renata Havrdová
Základní škola E. Rošického 2591/2 Jihlava Jonatan Hána
Základní škola Havlíčkova 234/71 Jihlava Zdeňka Sochorová
Základní škola Seifertova 1426/5 Jihlava Gejza Valent
Základní škola Kollárova 2713/30 Jihlava Martina Parmová
Základní škola Jungmannova 3298/6 Jihlava Mgr. Ladislav Nechvátal
Základní škola Křížová 1367/33 Jihlava Lenka Nixová
Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765/34 Jihlava Jan Findejs
Základní škola Komenského 288 Jilemnice Václav Korbelář
Základní škola Jana Harracha 97 Jilemnice Vladimír Říha
Základní škola a Mateřská škola Slavíkova 26 Jince Mgr. david Kolář
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov 18 Jarmila Jurčová
Základní škola Janderova 160 Jindřichův Hradec II Radka Markesová
Základní škola Vajgar 592 Jindřichův Hradec III Miloslava Havlíčková
Základní škola Vajgar 692 Jindřichův Hradec III Anděla Mrkvičková
Základní škola Větrná 54 Jindřichův Hradec V Mgr. Jana Šperlová
Základní škola a Mateřská škola Pražská 54 Jinočany Iva Šreplová
Základní škola Budovatelů 1563 Jirkov Martina Fesslová
Základní škola Nerudova 1151 Jirkov Michaela Straková
Základní škola Studentská 1427 Jirkov Jana Novotná
Základní škola a Mateřská škola Kostelní 93 Jistebnice Pavla Nováková
Základní škola T.G. Masaryka Jistebník 315 Mgr. Naděžda Richtárová
Základní škola a Mateřská škola Dolní Maxov 208 Josefův Důl Zdeněk Zoubek
Základní škola Školní 1479 Kadaň Petra černá
Základní škola Na Podlesí 1480 Kadaň Radim Halász
Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň Iva Kozáková
Základní škola Ringhofferova 57 Kamenice Dina Fuchsová
Základní škola Kostelec u Křížků 48 Kamenice Jana Pavlíková
Základní škola Vackova 125 Kamenice nad Lipou Mgr. Alena Stará
Základní škola a Mateřská škola Kamenice u Jihlavy 402 Jana Nováková
Základní škola a mateřská škola Prácheň 126 Kamenický Šenov Tereza Jeřábková
Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Pavel Novák
Základní škola Žilina, Kladenská 75 Kamenné Žehrovice Eva Vostřáková
Základní škola a Mateřská škola Plavnická 300 Kamenný Újezd Martin Fuka
Základní škola Kamýk nad Vltavou 141 Petr Fejt
Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU Pohorská 86 Kaplice Mgr. Hana Císřová
Základní škola Školní 226 Kaplice Vladimír Kratochvíl
Základní škola Fantova 446 Kaplice Milena Jakešová
Základní škola Konečná 917/25 Karlovy Vary Renata Klapuchova
Základní škola Poštovní 1743/19 Karlovy Vary Marcel Bizoň
Základní škola 1. máje 58/1 Karlovy Vary Bc. Michaela Findriková
Základní škola Krušnohorská 735/11 Karlovy Vary Gabriela Szatmaryová
Základní škola a střední škola K. Vary Vančurova 83 Karlovy Vary Michaela ŽENÍŠKOVÁ
Základní škola Dukelských hrdinů Moskevská 1117/25 Karlovy Vary Mgr. Alena Pecháčková
ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná - Fryštát Tomasz Smilowski
Základní škola Slovenská 2936 Karviná - Hranice Ivo Rafaj
Základní škola, Mendelova Einsteinova 2871 Karviná - Hranice Mgr. Pavla Kucharczyková
Základní škola, U Studny Centrum 2290 Karviná - Mizerov Mgr. Václav Řehůřek
Základní škola Borovského Ve Svahu 775 Karviná - Ráj Mgr. Renata Weissgärberová
Základní škola a Mateřská škola Kašava 193 Vladimír Drápal
Základní škola, ZUŠ a Mateřská škola Vimperská 230 Kašperské Hory Mgr. Miroslava Melicharová
Základní škola a Mateřská škola Školní 284 Katovice Mgr. Marcela Wieserová
Masarykova základní škola Komenského 134 Kdyně Jan Říha
Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno Blanka Berdychová
Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno Irena Štemberová
Základní škola Moskevská 2929 Kladno Romana Rájková
Základní škola a Mateřská škola Zd. Petříka 1756 Kladno Kateřina Kloučková
Základní škola Pařížská 2249 Kladno - Kročehlavy Zdeněk Petr
Základní škola Vodárenská 2116 Kladno - Kročehlavy Šárka Podracká
Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří Martina Bartůňková
Základní škola Petlérská 447 Klášterec nad Ohří Helena Bartošová
Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří Jiří Hnilička
Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí 176 Yvona Franková
Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy Vladana Šimáčková
Základní škola Tolstého 765 Klatovy Jana Nová
Základní škola a mateřská škola Vrhaveč 72 Klatovy Mgr. Kateřina Holá
ZŠ a MŠ Čachrov Čachrov 10 Klatovy Petr Jansa
Masarykova základní škola a MŠ Klenčí pod Čerchovem 207 Hana Bradáčová
Základní škola Klenovice na Hané 231 Mgr. Libor Večerek
Základní škola J. A. Komenského Kly 70 Mgr. Libor Tichota
Základní škola a Mateřská škola Kněždub 148
Základní škola a mateřská škola Kněžice 215 Petr Lorenc
Základní škola a mateřská škola Na Františku 32 Kněžmost Zdeněk Chlup
Základní škola a mateřská škola Školní 568 Kobeřice JOSEF WERNER
Základní škola a Mateřská škola Moravcova 26 Kojetice Pavlína Komeštíková
Základní škola náměstí Míru 83 Kojetín Luděk Vrtěl
Základní škola a Mateřská škola Kokory 251 Jana Procházková
Základní škola a Mateřská škola Ovčáry, Kolínská 66 Kolín Jana Bašistová
Základní škola Kmochova 943 Kolín II. Kateřina Tvrdíková
Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín IV. Antonín Morávek
Základní škola Sportovní 307 Koloveč Jan Vacík
Základní škola a Mateřská škola Tomáše Svobody 297 Kopidlno Magda Hakenová
Základní škola Lubina 60 Kopřivnice Mgr. Anna Mitášová
Základní škola Alšova 1123 Kopřivnice Mgr. Petr Liberda
Základní škola Mniší 66 Kopřivnice Gabriela Bordovská
Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu 1225 Kopřivnice Jiří Lípový
Základní škola a Mateřská škola Závišice 110 Kopřivnice Aleš Jarolím
Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice Jiří Madecký
Základní škola Emila Zátopka Pionýrská 791 Kopřivnice Mgr. Břetislav Holub
Základní škola Kosičky 82 Mgr. Lucie Kubelková-Malá
Základní škola Kosova Hora 85 Richard Otradovec
Základní škola nám. Smiřických 33 Kostelec nad Černými lesy Michal Šimon
Základní škola T.Stolzové nám. Komenského 288 Kostelec nad Labem Eva Skalová
Základní škola a Mateřská škola Lhoty u Potštejna 45 Kostelec nad Orlicí Jan Havel
Základní škola a mateřská škola Kostelec 3 Kostelec u Kyjova Dušan Kovář
Základní škola Světecká 285 Kostomlaty pod Milešovkou Viktor Peřina
Základní škola a mateřská škola Košetice 165 Pavlína Zajícová
Základní škola Košťálov 128 Mgr. Miroslav Kos
Základní škola a Mateřská škola Kounov 196 Markéta Křikavová
Základní škola Miloše Šolleho Československé armády 626 Kouřim Hana Borová
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Mgr. Michal Goryczka
Základní škola a mateřská škola por. Hoši 1 Kozmice Pavlína Králová
Základní škola Nová 730 Kralovice Roman Čuřík
Základní škola Dlouhá 63 Královské Poříčí Mgr. Hana Lipšová
Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou plutnar
Základní škola Komenského nám. 198 Kralupy nad Vltavou Petra Vorlová
Základní škola Gen. Klapálka 1029 Kralupy nad Vltavou Lenka Veselá
Základní škola praktická Jodlova 111 Kralupy nad Vltavou Jana Knězů
Základní škola Václava Havla Revoluční 682 Kralupy nad Vltavou Olga Kupková
Základní škola a Mateřská škola Jungmannova 292 Králův Dvůr
ZŠ a MŠ speciální Preislerovo nám. 28 Králův Dvůr - Počaply Mgr.Jiřina Koppová
Základní škola a Mateřská škola Klučenice 1 Krásná Hora nad Vltavou Mgr. Adéla Pikousová
Základní škola a Mateřská škola Školská 103 Krásná Hora nad Vltavou Mgr. Martin Švec
ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Školní 10 Krásná Lípa Jakub Rattay
ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Kratonohy 98 Irena Pavlíková
Základní škola Komenského 14 Kravaře Mgr. Lucie Malíková
Základní škola Školní 115 Kravaře Andreas Savva
Základní škola a mateřská škola Kravsko 169 Jiřina Novotná
Základní škola T. G. Masaryka Školní 170 Krmelín Mgr. Dušan Ignačík
Gymnázium Smetanův okruh 2 Krnov Jakub Ulmann
Základní škola Janáčkovo náměstí 17 Krnov Martin Klečka
Základní škola Žižkova 3 Krnov Mgr. Jaroslav Kopecký
Církevní základní škola v Kroměříži Velké náměstí 49 Kroměříž Jiří Rezek
Základní škola U Sýpek 1462 Kroměříž Marek Pácl
Základní škola Oskol Mánesova 3861 Kroměříž Vítězslav Tesařík
Základní škola Slovan Zeyerova 3354 Kroměříž Libuše Liplová
Základní škola Zachar Albertova 4062 Kroměříž Jarmila Zapletalová
Základní škola a Mateřská škola Krumvíř 23 Mgr. Pavla Ulehlová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka JANA MALÁ
Základní škola a Mateřská škola Teplická 400 Krupka Jana Bauckmannová
Základní škola Komenského 393 Kryry Marek Břečka
Základní škola a Mateřská škola Školní 140 Křenovice Regina Kokešová
Základní škola a Mateřská škola Křesetice 76 Soňa Pavlíková
Základní škola a mateřská škola U Školy 321 Křižanov Mgr. Jiří Nedoma
Základní škola Žibřidice 271 Křižany Martina Peřinová
Základní škola a Mateřská škola Ktiš 16 Vojtěch Krninský
ZŠ a MŠ Karla Svolinského Kunčice pod Ondřejníkem 626 Petra Švrčková
Základní škola Kunčina 248 zdenda:
Základní škola a Mateřská škola Kunín 346 Tomáš Valentík
Základní škola Červená cesta 853 Kunovice Mgr. Šárka Smělíková
Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice Pavlína Strýčková
Masarykova základní škola a MŠ Kunvald 41 Renata Holcová
Základní škola Jungmannova 813 Kuřim Petr Opletal
Základní škola Tyršova 1255 Kuřim Barbora Politzerová
Základní škola Kamenná stezka 40 Kutná Hora Martin Blahník
Základní škola T. G. Masaryka Jiráskovy sady 387 Kutná Hora Mgr. Radek Jásek
Základní škola a Mateřská škola Kyjovice 101 Mgr. Petra Vaňková
Základní škola a mateřská škola Radošov 75 Kyselka Ing. Aneta Hoffmeisterová
Dětský domov, základní škola a ŠJ Dolní Lánov 240 Lánov Karel Kraus
Základní škola a Mateřská škola Prostřední Lánov 155 Lánov Jaroslava Krulišová
Základní škola a mateřská škola Dolní Lánov 222 Lánov Anita Blažejová
Základní škola Dobrovského 630 Lanškroun Vladimír Cacek
ZŠ Charlotty Garrigue Masarykové Školní 93 Lány Mgr. Kateřina Vlčková
Masarykova základní škola Masarykova 730/22 Lanžhot Mgr. Jana Polášková
Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad Martin Menčík
Základní škola a mateřská škola Ledčice 179 Ivana Šindelářová, DiS.
Základní škola, ZUŠ a MŠ Ledenice Náměstí 88 Ledenice Mgr. Ivana Šestáková
Základní škola Lelekovice 102 Dušan Peterka
Základní škola Knížete Václava 391 Lenešice Mgr. Zdeňka Jelińská
Základní škola a mateřská škola Lesonice 1 Jana Mertlová
Základní škola Boleslava Hrbka a MŠ 7. května 134 Leština Olga Hojgrová
Základní škola Komenského 269 Letohrad Tereza Krejčová
Základní škola a mateřská škola Lukavice 118 Letohrad Kateřina Prachařová
Základní škola Školní 284 Lhenice Petra Krejčová
Základní škola a Mateřská škola Školní 11 Libáň Jana Šmejcová
DDÚ, SVP, ZŠ a DD U Opatrovny 3 Liberec Mgr. Romana Muzikantová
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec Leoš Bím
Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského Růžodolská 118/26 Liberec Lukaš Vachuta
Základní škola ul. 5. května 64 Liberec 1 Alexandr Potěšil
Základní škola Lesní 575 Liberec 1 Ondřej Pražák
Základní škola Švermova 403 Liberec 10 Mojmír Štelzig
Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 Michal Kocián
Základní škola Sokolovská 328 Liberec 13 Radek WIENER
Základní škola nám. Míru 212/2 Liberec 14 Tomáš Sluka
Základní škola Na Výběžku 118 Liberec 15 Tomáš Vágai
Základní škola U Soudu 369/8 Liberec 2 Oldřiška Poncová
Základní škola Kaplického 384 Liberec 23 Lucie Bartošová
Základní škola a Mateřská škola Barvířská 38 Liberec 3 Tomáš Vávra
ZÁKLADNÍ ŠKOLA Nad Školou 278 Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou Dana Tkáčová
DOCTRINA - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec 4 Javůrek Alois
Základní škola Oblačná 101 Liberec 5 Zdenka Wienerová
Základní škola s RVJ Husova 142 Liberec 5 Libor Junek
Základní škola Broumovská 847 Liberec 6 Mgr.Tomáš Müller
Základní škola Dobiášova 851 Liberec 6 Mgr.Ivo Svatoš
Základní škola U Školy 222 Liberec 7 Petra Mudrová
Základní škola Ještědská 354 Liberec 8 Zora Smolková
Základní škola a Mateřská škola Liběšice 170 Tereza Hotová
Základní škola a mateřská škola Dolní Libchavy 153 Libchavy Petr Kulhavý
Základní škola Školní 465 Libice nad Cidlinou Josef Svoboda
ZŠ J. E. Purkyně a ZUŠ Vrchlického 284 Libochovice Mgr. Jan Fictum
Základní škola Komenského 237 Libušín Bc. Barbora Holečková
Základní škola a Mateřská škola Lično 43 Lucie Remešová
Základní škola a Mateřská škola Lichnov 46 Mgr. Jiří Adámek
ZŠ a MŠ Bohuslava Reynka Lípa 66 Milada Henclová
Základní škola Lipůvka 283 Michaela Slavíková
Základní škola Lísek 80 Markéta Ambrožová
Základní škola a Mateřská škola Nová 611 Lišov Radek Bednář
Základní škola a Mateřská škola Morkovská 165 Litenčice Pavel Krejčiřík
Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice Miloslav Jílek
Základní škola Havlíčkova 32 Litoměřice Martin Markvart
Základní škola U Stadionu 4 Litoměřice Mgr. Radek Pluhař
Základní škola Ladova 5 Litoměřice Mgr.Václav Červín
Základní škola Boženy Němcové 2 Litoměřice Mgr. Jan Fibich
Gymnázium Aloise Jiráska T. G. Masaryka 590 Litomyšl Šárka Chalupníková
Základní škola Zámecká 496 Litomyšl Michal Škoda
Základní škola U Školek 1117 Litomyšl Mgr.Vítězslav Vích
Základní škola T. G. Masaryka 1145 Litomyšl Dušan Simonides
Základní škola Vítězná 1250 Litovel Anna Rakowská
Základní škola a Mateřská škola Pňovice 192 Litovel Magda Salajová
Základní škola Litultovice 107 Mgr.Leona Seidlová
Sportovní soukromá ZŠ, s.r.o. Podkrušnohorská 1677 Litvínov Roman Havlíček
Základní škola a Mateřská škola Ruská 2059 Litvínov Bc. Jiří Ondráček
Základní škola Mládežnická 220 Litvínov - Hamr Hana Hakalová
Základní škola a Mateřská škola Přátelství 160 Litvínov - Janov Mgr. Markéta Vavřičková
Základní škola a Mateřská škola Lodhéřov 187 Karel Král
Základní škola Školní 234 Lomnice Helena Matuchová
ZŠ, ZUŠ a MŠ Tišnovská 362 Lomnice Mgr. Michaela Juránková
Základní škola a Mateřská škola náměstí 5. května 131 Lomnice nad Lužnicí Jan Mlnařík
Základní škola T. G. Masaryka Školní náměstí 1000 Lomnice nad Popelkou Petra Lukavcová
Základní škola Komenského 17 Loštice Lubomír faltus
Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou 58 Petr Kršek
Základní škola a Mateřská škola Loučovice 231 Jan Jiřička
Základní škola a Mateřská škola Loukovec 90 Loukov Eva Vinterová
Základní škola Školní 2426 Louny Mgr. Blanka Beckertová
Základní škola Přemyslovců 2209 Louny Mgr. Tereza Čermáková
Základní škola Prokopa Holého 2632 Louny Mgr. Ladislava Duženková
Základní škola Lipno, Lipenec 119 Louny Markéta Loulová
Základní škola a Mateřská škola Zeměchy 83 Louny Jarmila Babilonská
Základní škola J. A. Komenského Pražská 101 Louny Jitka Oulická
ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše 28. října 2173 Louny Mgr. Václav Suchý
Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice Jiří Willner
Základní škola Sady pionýrů 355 Lovosice Jaroslav Koskuba
Základní škola Antonína Baráka Sady pionýrů 361 Lovosice Mgr. Daniela Deusová
Masarykova základní škola Karlovarská 181 Lubenec Brabcová Pavla
ZŠ Lubná - Sebranice a MŠ Lubná 34 Ilona Břeňová
Základní škola Masarykova 195 Luby Miroslav Pecháček
Základní škola Lučany nad Nisou 420 Markéta Knopová
Základní škola a mateřská škola Markvartovická 50 Ludgeřovice Petr Stočes
Základní škola Pozlovice, Hlavní 59 Luhačovice Ivana Dědková
Základní škola a Mateřská škola Školní 177 Luka nad Jihlavou Mgr. Libor Kucza
Základní škola a Mateřská škola Na Podskalí 282 Lukavec Mgr. Zdenka Křížová
Základní škola Boleslavská 160 Luštěnice Tomáš Feigl
Základní škola a Mateřská škola Školní 80 Lutín Mgr. Radka Chmelářová
Základní škola a Mateřská škola Lužany 155 Lužany u Jičína Hana Zdeňková
Základní škola Komenského 254 Luže Bohumil Bezdíček
ZŠ a MŠ Jaroslava Dobrovolského Velkomoravská 220 Lužice Jakub Král
Základní škola a mateřská škola Masarykovo náměstí 252 Lužná Iva Hudečková
Základní škola Edvarda Beneše Zákostelí 360 Lysice Lucie Nedomová
Základní škola a Mateřská škola Machov 103 Martin Neuschl
Základní škola a Mateřská škola Malonty 26 Mgr. Radek Svoboda
Základní škola a Mateřská škola Malšice 232 Pavla Maňásková
Základní škola JIH Komenského 459 Mariánské Lázně Lubomíra Hrdonková
Základní škola a Mateřská škola Náměstí 122 Mašťov Mgr. Andrea Horčicová
Základní škola a mateřská škola Meclov 126 Dobroslava Martínková
Základní škola Holedečská 2 Měcholupy Alena Půtová
Logoped.ZŠ, příspěvková organizace Měcholupy 1 Michaela Kuchařová
Masarykova základní škola a MŠ Melč 192 Mgr.Vladimír Kornas
Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník Zdeňka Sekulová
Základní škola Českolipská 1386 Mělník Ladislava Kaňková
Základní škola Jaroslava Seiferta 148 Mělník Radka Zelenková
Základní škola Jindřicha Matiegky Pražská 2817 Mělník Mgr.Jiřina Liptáková
Základní škola Náměstí 96 Měřín Pavol Živčic
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka 103 Petr Smékal
Základní škola Opavická 1 Město Albrechtice Michal Adámek
Základní škola a Mateřská škola Čemínská ulice 296 Město Touškov Ježková Zdeňka
Základní škola Mikulášovice 20 Králová Denisa
Základní škola Hlavní 346 Mikulovice Lucie Vavračoví
ZŠ K. J. Erbena a MŠ Korálka Na Parkáni 107 Miletín David Hruška
1. základní škola T. G. Masaryka. Jeřábkova 690 Milevsko Martin Hrych
2. základní škola J. A. Komenského J. A. Komenského 1023 Milevsko Miloš Haluška
Gymnázium Masarykova 183 Milevsko Mgr. Jana Plavcová
Základní škola T. G. Masaryka Školská 112 Milovice Barbora Nováková
Základní škola a Mateřská škola Mírová 81 Mimoň Mgr. Alena Čermáková
Základní škola Třináctky 19 Miroslav Marek Dostál
Základní škola Ludslavice 90 Míškovice Marie Pecháčková
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav Pavla Fořtová
Masarykova ZŠ a MŠ Debř, Bakovská 7 Mladá Boleslav Mgr. Jakub Černý
Základní škola Václavkova 1082 Mladá Boleslav Mgr. Lukáš Zahrada
Základní škola Komenského nám. 91 Mladá Boleslav Petr Buben, Mgr.Dagmar Čírtková
Základní škola Dukelská 1112 Mladá Boleslav Lenka Klímová
Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav Petra Syrovátková
Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav Mgr. Jiří Irain
Základní škola a Mateřská škola Václavkova 1040 Mladá Boleslav Blaženka Benešová
Základní škola Dr. Edvarda Beneše Laurinova 905 Mladá Boleslav Rudolf Skřivánek
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Svatovítská 574 Mladá Boleslav Radek Horák
Základní škola a Mateřská škola Morávkovo náměstí 25 Mladá Vožice Jana Větrovská
Základní škola a mateřská škola Mladé Buky 160 Marek Killar
Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště Petr Rydval
Základní škola Sokolovská 254 Mnichovo Hradiště Aleš Krejčík
Základní škola a mateřská škola Líšnice 19 Mníšek pod Brdy Mgr. Kamila Ehrenbergerová
Základní škola Vodní 27 Mohelnice Hana Matoušková
Základní škola Mlýnská 1 Mohelnice Pavel Grünwald
Základní škola Mohelno 232 Růžena Fraňková PaedDr.
Základní škola Mokrá 352 Mokrá-Horákov Mgr. Václav Princlík
Základní škola Hájová 98 Mokré Lazce Mgr. Natálie Hrubá
Základní škola a mateřská škola Morašice 59 Monika Kosinová
Základní škola Komenského 118 Moravany František Mottl
Základní škola a Mateřská škola Moravany 72 Mgr.Hana Zlámalová
Základní škola Moravičany 213 František Bek
Základní škola Školní 396 Moravská Nová Ves Jana Budišová
Gymnázium Moravská Třebová Svitavská 310 Moravská Třebová Iva Kodešová
Základní škola Kostelní náměstí 21 Moravská Třebová Vladimíra Machačová
Základní škola Palackého 1351 Moravská Třebová Schmidtová Vladimíra
Základní škola Čs. armády 179 Moravská Třebová Martin Cedzo
Základní škola a Mateřská škola Linhartice 116 Moravská Třebová Mgr. Lenka Straková
Základní škola Opavská 128 Moravský Beroun Lenka Svobodová
Základní škola Ivančická 218 Moravský Krumlov Zuzana Marková
Základní škola Lesonice 73 Moravský Krumlov Petr Janeček
Základní škola náměstí Klášterní 134 Moravský Krumlov Luděk Šanca
Základní škola a Mateřská škola Velkomoravská 168 Moravský Písek Mgr. Přemysl Hrančík
Základní škola T. G. Masaryka Bílovská 78 Moravský Žižkov Stanislav Haňka
Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov Lenka Hlavinková
AMA SCHOOL - ZŠ a MŠ montessori o.p.s. V Sadech 1219 Most Dita Břečková
Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most Robert Babák
Základní škola Svážná 2342 Most Radek Mareška
Základní škola Václava Talicha 1855 Most Libor Hubáček
Základní škola Zlatnická 186 Most Mgr. Dagmar Davidová
Základní škola J. A. Komenského 474 Most Milan Rybák
Základní škola U Stadionu 1028 Most Mgr. Hana Řeháková
Základní škola Okružní 1235 Most Mgr.Ladislav Staněk
Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most David Gábel
Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most Ladislav Staněk
Základní škola Obránců míru 2944 Most Bc. Milan Böhm
Základní škola a Mateřská škola Mostek 202 Mgr. Dana Haková
Základní škola Mosty u Jablunkova 750 Martina Lohnová
Základní škola a Mateřská škola Mošnov 133 Eva Ryšavíková
Základní škola Mrákov 93 Vladimír Duffek
Základní škola a Mateřská škola Mříčná 191 Mgr. Kosová Jiřina
Základní škola Boleslavská 360 Mšeno Štefan Dvorščík
Základní škola Husova 245 Mutějovice Markéta Šnoblová
Základní škola a Mateřská škola Brněnská 777 Mutěnice Mgr. Milan Kovář
Základní škola a Mateřská škola Myslibořice 170 Monika Kosová
Základní škola a mateřská škola Mysločovice 150 Martin Helísek
Základní škola Plzeňská 326 Mýto Josef Andreovský
Základní škola Pavlišovská 55 Náchod Petra Novotná
Základní škola Komenského 425 Náchod František Majer
Základní škola Příkopy 1186 Náchod - Plhov Jaroslav Štěpán
Základní škola Komenského 283 Náměšť na Hané Ivana Pápicová
Základní škola a Mateřská škola Loučany 723 Náměšť na Hané
Základní škola Vícenice u Náměště nad Oslavou 45 Náměšť nad Oslavou Jitka Hodáňová
Základní škola Husova 579 Náměšť nad Oslavou Martin Nováček
Základní škola Komenského nám. 53 Náměšť nad Oslavou Petr Hodáň
1. základní škola Komenského 268 Napajedla Bc. Renáta Maděrová
2. základní škola Komenského 298 Napajedla Jindřich Polák
Základní škola Školní 275 Nasavrky Jitka Pavlíková
Základní škola a Mateřská škola Nečtiny 39 Olga Žalmanová
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice 80 Kateřina Vejrostová
Základní škola a mateřská škola Mžany 62 Nechanice Tomáš Zahradníček
Základní škola náměstí Karla IV. 423 Nejdek Dalibor Zezula
Základní škola Školní 55 Nelahozeves Milena Vovsová
Základní škola a Mateřská škola Medlov 12 Němčičky u Židlochovic Jana Jersenska
Základní škola a Mateřská škola Školní 199 Neplachovice Jakub Machel
Základní škola Školní 546 Nepomuk Pavel Pelcr
Základní škola a mateřská škola Žinkovy 49 Nepomuk Marie Svejkovská
Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice David Šprincl
Základní škola 28. října 1157 Neratovice Michal Bernášek
Základní škola Libiš, Školní 180 Neratovice Jana Kubešová
ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice David Šprincl
Základní škola a mateřská škola Lešany 42 Netvořice Vlasta Konečná
Masarykova základní škola a MŠ 1. máje 234 Nezamyslice Jan Baše
Základní škola Nezvěstice 69 Ladislav Kotlár
Základní škola a MŠ J. A. Komenského Komenského 101 Nivnice Mgr. Michal Sláma
Základní škola Nížkov 11 Mgr. Miroslav Hromádka
Základní škola Husitská 1695 Nová Paka Václav Kužel
Základní škola Školní 232 Nová Role Miluše Dušková
Základní škola a Mateřská škola Březinova 193 Nová Říše Dominik Habermann
Základní škola Školní 414 Nová Včelnice Miroslav Zikmund
Základní škola Nová Ves pod Pleší 86 Hana Dundáčková
Základní škola a Mateřská škola Masarykovo náměstí 1 Nové Dvory Helena Auersvaldová
Základní škola Vratislavovo náměstí 124 Nové Město na Moravě Mgr. Jana Klementová
Základní škola Leandra Čecha 860 Nové Město na Moravě Zdeňka Ondráčková
Základní škola Školní 1000 Nové Město nad Metují Mgr. Pavla Smolová
Základní škola a Mateřská škola Černčice 22 Nové Město nad Metují Hana Sedláčková
Základní škola Masarykova 425 Nové Sedlo Jiří Machulka
ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí Mgr.Jiří Bouček
Základní škola náměstí Míru 128 Nový Bor Lenka Jurczaková
Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor Jarmila Nováková
Základní škola Karla IV. 209 Nový Bydžov Lenka Syrová
Základní škola Komenského 571 Nový Jičín Roman Medek
Základní škola a Mateřská škola Jubilejní 484 Nový Jičín Zuzana Jandlová
Základní škola a Mateřská škola nám. Jiřího z Poděbrad 53 Nový Knín Miloš Petřík
Základní škola a Mateřská škola Nový Malín 274 David Jílek
Základní škola Nový Rychnov 170 Vladimír Srb
Základní škola a Mateřská škola Kubrova 136 Nučice Zuzana Varagnat
Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Mgr. Dana Španihelová
Základní škola a Mateřská škola Tyršova 446 Nymburk Marek Velechovský
Základní škola a Mateřská škola Komenského 589 Nymburk Michaela Bydžovská
ZŠ, MŠ speciální, DD, ŠD a ŠJ Palackého třída 515 Nymburk Mgr. Eva Zoubková
Základní škola Školní 429 Nýrsko Mgr. Simona Musilová
Základní škola a Mateřská škola Chudenín 54 Nýrsko Michaela Dryjová
Masarykova základní škola Obecnice 255 Mgr. Jiří Matějka
Základní škola Obříství 84 Mgr. Svatopluk Šenk
Základní škola Školní 200 Odolena Voda Mgr. Monika Vodičková
Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, Hlavní 63 Odolena Voda Klára Haberhauerová
Základní škola Komenského 6 Odry Radim Dresler
Základní škola Pohořská 8 Odry Jan Jursík
Základní škola J. A. Komenského 87 Okříšky Vratislav Fišera
Základní škola Sokolovská 11 Oldřišov Tomáš Kupka
Základní škola a mateřská škola Hliníky 108 Olešnice Milan Reška
Církevní gymnázium Německého řádu,s.r.o. Nešverova 693/1 Olomouc Radek Dobeš
Fakultní základní škola a Mateřská škola Holečkova 10 Olomouc Michaela Janotová
Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ Rožňavská 21 Olomouc Mgr. Jiří Marvan
Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc Jana Jemelková
SŠ a ZŠ prof. Z. Matějčka Svatoplukova 11 Olomouc Martin Růžička
Základní škola Heyrovského 33 Olomouc Daniela Čechová
Základní škola Zeyerova 28 Olomouc Ondřej Čoček
Základní škola Mozartova 48 Olomouc Jiří Boháček
Základní škola a Mateřská škola Gorkého 39 Olomouc Jiří Marvan
Základní škola a Mateřská škola Řezníčkova 1 Olomouc Mgr.Radana Weinbergerová
Základní škola a Mateřská škola Nedvědova 17 Olomouc Romana Řezníčková
Základní škola a Mateřská škola logoped. třída Svornosti 37/900 Olomouc Hana Prudilová
Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc Tomáš Lehečka
Gymnázium Tomkova 45 Olomouc - Hejčín Václav Krejčíř
Základní škola a Mateřská škola Raisova 1 Olomouc - Nemilany Mgr. Zuzana Coufalová
ZŠ a MŠ bratří Fričů nám. 9. května 68 Ondřejov Blanka Kocanová
ZŠ při Dětské psychiatrické nemocnici Opařany 160 Josef Křivánek
Základní škola a Mateřská škola Opařany 165 Jana Ranglová
ZŠ a MŠ Běly Jensen Opatov 139 Kateřina Valová
Základní škola a mateřská škola Opatov 68 Opatov na Moravě Milan Kotyza
Základní škola Mařádkova 15 Opava Mgr.Jan Smija
Základní škola Englišova 82 Opava Eva Kociánová
Základní škola Šrámkova 4 Opava Mgr. Jakub Hulva
Základní škola Vrchní 19 Opava Aleš Gebauer
Základní škola Otická 18 Opava Drahomír Streit
Základní škola Havlíčkova 1 Opava Vít Paterek
Základní škola Edvarda Beneše 2 Opava David Růžička
Základní škola U Hřiště 4 Opava Jan Novák
Základní škola Ilji Hurníka Ochranova 6 Opava Mgr. Kateřina Čechová
Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 13 Opava
ZŠ při zdrav.zař. a MŠ při zdrav.zař. Olomoucká 88 Opava Mgr. Markéta Fabiánová
Základní škola a Mateřská škola U Školy 1 Opava - Komárov Měchová Veronika
Základní škola Mládí 726 Orlová - Lutyně Petr Tomis
Základní škola Školní 862 Orlová - Lutyně Marek Tešnar
Základní škola K. Dvořáčka 1230 Orlová - Lutyně Hynek Tešnar
Základní škola Jarní 400 Orlová - Poruba Jiří Zinecker
Základní škola a Mateřská škola Komenského 2 Ořechov Helena Škondrová
Základní škola Hrdlovská 662 Osek Mgr. Eva Szturcová
Základní škola a Mateřská škola Osek 16 Lucie Kučerová
Základní škola Hlavní 43 Oslavany Irena Kolářová
Základní škola Gen. Píky 13A Ostrava Mgr. Dostalová Martina
Základní škola Nádražní 117 Ostrava Aleš Sasín
Základní škola Matiční 5 Ostrava Mgr. Sylva Kristiánová
Základní škola a mateřská škola Ostrčilova 10 Ostrava Jindřich Švub
ZŠ Test Ostrava Stodolní Ostrava Šárka Kašpárková
Základní škola Paskovská 46 Ostrava - Hrabová Dagmar Motlochová
Základní škola logopedická s.r.o. Paskovská 65 Ostrava - Hrabová Zdislav Krokosz
Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Bystřinova 90 Ostrava - Hrabůvka
Základní škola Gen. Janka 1208 Ostrava - Mariánské Hory Kateřina Smažáková
Základní škola Hlučínská 136 Ostrava - Petřkovice Gabriela Hynek
Gymnázium Olgy Havlové M. Majerové 1691 Ostrava - Poruba Mgr. Tomáš Trojek
Základní škola a mateřská škola B. Dvorského 1049 Ostrava-Bělský Les Mgr. Renata Adamíková
Základní škola a mateřská škola V. Košaře 121 Ostrava-Dubina Mgr. Andrea Záviská
Základní škola a mateřská škola Výhledy 210 Ostrava-Hošťálkovice Radim Šink
Základní škola Klegova 1398 Ostrava-Hrabůvka DAGMAR HAASOVÁ
Základní škola Provaznická 831 Ostrava-Hrabůvka Kateřina Starostková
Základní škola a mateřská škola A. Kučery 1276 Ostrava-Hrabůvka Mgr. Jiří Ševčík
ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Klegova 1169 Ostrava-Hrabůvka Mgr. Roman Olša
Základní škola a Mateřská škola Družební 336 Ostrava-Krásné Pole Stanislav RUT
Základní škola Heleny Salichové Heleny Salichové 816 Ostrava-Polanka nad Odrou Katarína Sýkorová
Základní škola Dětská 2 Ostrava-Poruba Jiří Keclík
Základní škola I. Sekaniny 15 Ostrava-Poruba Miroslav Chytil
Základní škola J. Valčíka 2 Ostrava-Poruba Iveta Krátká
Základní škola J. Šoupala 6 Ostrava-Poruba Mgr. Radim Plaskura
Základní škola generála Z. Škarvady Porubská 10 Ostrava-Poruba Alena Klimková
ZŠ a MŠ Monty School Čkalovova 942 Ostrava-Poruba Mgr. Markéta Jurštáková
Základní škola Junácká 700 Ostrava-Stará Bělá Eva Absolínová
Základní škola a mateřská škola Bílovecká 10 Ostrava-Svinov Mgr. Klára Benešová
Základní škola Šeříková 682 Ostrava-Výškovice mgr.Andrea Kohutová
Základní škola Chrjukinova 1801 Ostrava-Zábřeh Pavla Bednářová
Základní škola Jugoslávská 2906 Ostrava-Zábřeh Petra Zajícová
Základní škola a mateřská škola Horymírova 2978 Ostrava-Zábřeh Žaneta Stillerová
Základní škola a mateřská škola Volgogradská 2600 Ostrava-Zábřeh Ing. Mgr. Jana Jedličková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Školní 315 Ostroměř Miroslav Špicar
Základní škola Masarykova 1289 Ostrov Eva Drahorádová
Základní škola Májová 997 Ostrov Monika Müllerová
ZŠ J. V. Myslbeka a MŠ Myslbekova 996 Ostrov Mgr.Rücková Kateřina velikost S (36)
ZŠ praktická a ZŠ speciální Krušnohorská 304 Ostrov David Hanakovič
Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota 306 Vít Pjajčík
ZŠ npor. letectva J. Františka a MŠ Otaslavice 117 Mgr. Vladimíra Špačková
Základní škola a Mateřská škola Kylešovská 105 Otice Mgr. Martina Rašková
Základní škola a Mateřská škola Školní 352 Otnice Drahomíra Floriánová
Základní škola a Mateřská škola Milešovice 112 Otnice Lenka Fillová
Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice Eva Štouračová
Základní škola T.G. Masaryka Jana Žižky 1355 Otrokovice Lužová Eva
Základní škola Trávníky Hlavní 1160 Otrokovice David Ščotka
Základní škola a Mateřská škola Oudoleň 123 Vladimíra Stehnová
Základní škola nám. Svobody 321 Pacov Radek Vitovský
Základní škola Panenský Týnec 166 Lucie Šebková
Speciální MŠ, ZŠ a praktická škola Do Nového Pardubice Jan Metelka
Základní škola Bratranců Veverků 866 Pardubice Kamila Kohoutová
Základní škola Prodloužená 283 Pardubice Pavel Doležal
Základní škola a Mateřská škola Mikulovice, Valčíkova 52 Pardubice Mgr. Petra Kučerová
Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice - Ohrazenice Mgr. Kamil Kozák
Základní škola Kotkova 1287 Pardubice - Spořilov Karel Žemlička
Základní škola Pod Zahradami 317 Pardubice - Studánka Filip Patlevič
Základní škola Paseka 200 Jana Knápková
Základní škola a mateřská škola Pavlíkov 77 Bc. Nikola Klauzová
Základní škola a Mateřská škola Pec pod Sněžkou 144 Mgr, Ivana Jirušková
Základní škola Tř. Jana Švermy 342 Pečky Mgr. Pavel Kupr
Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota, Poděbradská 22 Pečky Mgr.Michaela Petráková
Základní škola Na Pražské 1543 Pelhřimov Eva Trpáková
Základní škola a mateřská škola Karlovarská 118 Pernink Eva Kubernátová
Základní škola a Mateřská škola Hlavní 57 Perštejn Mgr. Josef Patík
Základní škola a mateřská škola Černčice 3 Petrohrad Eva Učíková
Základní škola Petrovice 196 Šárka Hedviková
Základní škola a Mateřská škola Petrovice 5 Mgr. Iva Bělová
Základní škola a Mateřská škola Petřvald 372 Eva Strak
Základní škola Pchery - Humny 338 Šárka Adamová
Základní škola a Mateřská škola Pičín 23 Ivana Krejčová
Základní škola a Mateřská škola Náměstí 35 Pilníkov Mgr.Ilona Skořepová
Základní škola a Mateřská škola Písečná 2
Gymnázium Písek Komenského Písek Stanislav Trávníček
Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové náměstí 1466 Písek Mgr. Jaroslav Chval
Základní škola J. Husa a MŠ Husovo náměstí 725 Písek Věra Veličková
Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek Mgr.Robert Deme
Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek Václav Hegenbart
Základní škola Tomáše Šobra a MŠ Šobrova 2070 Písek Mgr. Jan Andrlik
Základní škola a mateřská škola Písek 184 Písek u Jablunkova Ivona Ćmielová
Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť David Steffek
Základní škola Pivín 170 Mgr. Jindřiška Crháková
Základní škola Planá, přísp. organizace náměstí Svobody 59 Planá Alena Schreilová
Základní škola Pražská 28 Plaňany Terezie Marková
ZŠ Dr. ing. Františka Křižíka a MŠ Klatovská 129 Plánice Mgr. Renata Pelešková
Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy Karel Popel
Základní škola Stará cesta 363 Plasy Mgr. Hana Tegiová
Základní škola Plavy 65 Jana Kneřová
Základní škola a mateřská škola Školní 254 Plesná Ivan.Rambousek
Základní škola Rudé armády 300 Plumlov Ing. Pavel Bednář
1. základní škola Západní 18 Plzeň Mgr. Petra Lochmanová
10. základní škola nám. Míru 6 Plzeň Libuše Slámová
11. základní škola Baarova 31 Plzeň Lukáš Královec
13. základní škola Habrmannova 45 Plzeň Petr Kunst
16. základní škola a mateřská škola Americká třída 30 Plzeň Martin Košňar
2. základní škola Schwarzova 20 Plzeň Lucka Hájková
20. základní škola Brojova 13 Plzeň Václav Kotous
21. základní škola Slovanská alej 13 Plzeň Karolína Prokopová
22. základní škola Na Dlouhých 49 Plzeň Jan Kohut
26. základní škola Skupova 22 Plzeň Jiřina Kovařovská
28. základní škola Rodinná 39 Plzeň Pavel Pelcr
4. základní škola Kralovická 12 Plzeň Iveta Trejbalová
Masarykova základní škola Jiráskovo náměstí 10 Plzeň Antonín Herrmann
ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Mohylová 90 Plzeň Iveta Šimáčková
ZŠ a MŠ při Fakultní nemocnici alej Svobody 80 Plzeň Renata Kopalová
Základní škola Masarykova 282 Poběžovice Zdeněk Nagy
Základní škola a Mateřská škola Pocinovice 135 Renata Kubecová
Základní škola T. G. Masaryka Husova 445 Podbořany Lenka Nepožitková
Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady Mgr. Božena Mečířová
Základní škola Václava Havla Na Valech 45 Poděbrady Ladislav Černý
ZŠ a MŠ letce Františka Nováka Sokoleč, Poděbradská 41 Poděbrady Radka Kubátová
Základní škola Masarykovo náměstí 230 Podivín Miroslav Cagášek
Základní škola a Mateřská škola Podolí 23 Zuzana Horáčková
Základní škola a mateřská škola Ivaň 73 Pohořelice Petr Soudek
Základní škola Polešovice 600 Renata Šimková
Základní škola a Mateřská škola Na Babí 190 Police nad Metují Petr jansa
Základní škola a Mateřská škola Bukovice 47 Police nad Metují Irena Dobiasová
Gymnázium nábřeží Svobody 306 Polička Ladislav Král
Základní škola a Mateřská škola Sádek 55 Polička Věra Chválová
Základní škola Pomezí 349 Olga Kotvová
Základní škola a Mateřská škola Popelín 22 LIBUŠE ŠIMONOVÁ
Základní škola a Mateřská škola Hlavní 85 Popice Gabriela Geierová
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Školní 300 Poříčany Václav Pěnkava
Základní škola Draguš 581 Postoloprty Monika Schubertová
Základní škola Školní 290 Postřelmov Jiří Řmot
Základní škola a Mateřská škola Školní 76 Potštát Martina Jeřábková
Základní škola a Mateřská škola Záměl 126 Potštejn Jindra Müllerová
Základní škola a Mateřská škola Školní 88 Potštejn Veronika Košíková
Základní škola Stepní 279 Pouzdřany Mgr. Jiří Geier
Základní škola a Mateřská škola 5. května 233 Povrly Bc. Štěpán Hauzner
ZŠ Test Praha Dlouhá Praha radek zavřel
ZŠ Test Praha 2 Dlouhá Praha Petr Marinčič
Základní škola a Mateřská škola Prachovická 340 Praha - Vinoř Eva Titěrová
Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 22 Praha 1 Mgr.František Kalivoda
Gymnázium prof. J. Patočky Jindřišská 36 Praha 1 Martina Hašková
Malostranské gymnázium Josefská 7 Praha 1 Michal Pěkný
Základní škola náměstí Curieových 2 Praha 1 Lukáš Rampich
Základní škola J. Gutha-Jarkovského Truhlářská 22 Praha 1 Lenka Pajkrtová
ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 4 Praha 1 Dagmar Wegnerová
Základní škola Nad Přehradou 469 Praha 10 - Horní Měcholupy Iva Ouběchová
Základní škola Veronské náměstí 20 Praha 10 - Horní Měcholupy Alena Weiserová
Základní škola Křimická 314 Praha 10 - Horní Měcholupy Jana Ludwig
Základní škola Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař Tereza Bezděková
Základní škola Mírová 57 Praha 10 - Kolovraty Jana Šlajerová
Základní škola Hostýnská 2 Praha 10 - Malešice Mgr. Peter Stolárik
Základní škola Nad Vodovodem 81 Praha 10 - Malešice Miroslav Matyska
Základní škola Olešská 18 Praha 10 - Strašnice Mgr. Hana Zachová
Základní škola Brigádníků 14 Praha 10 - Strašnice Jana Horáčková
Základní škola nám. Bří Jandusů 2 Praha 10 - Uhříněves Mgr. Tomáš Michal
Základní škola U Obory Vachkova 1 Praha 10 - Uhříněves Martin Draganovský
MŠ a ZŠ Beehive s.r.o. Na Šafránce 1651 Praha 10 - Vinohrady Kurt Diercke
Základní škola Jakutská 2 Praha 10 - Vršovice Zdenka Kočková
Základní škola Eden Vladivostocká 6 Praha 10 - Vršovice Jiří Halko
Základní škola Karla Čapka Kodaňská 16 Praha 10 - Vršovice Miloslav Horák
Základní škola Břečťanová 6 Praha 10 - Záběhlice Pavel Mátl
Základní škola Švehlova 12 Praha 10 - Zahradní Město Jiří Žák
DD se školou,středisko výchov. péče a ZŠ Jana Masaryka 16 Praha 2 Mgr.Marek Plachý
Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 25 Praha 2 Ivana Staňková
Základní škola Na Smetance 1 Praha 2 Mgr.Robert Chott
Základní škola Sázavská 5 Praha 2 Klára Pecáková
Základní škola Londýnská 34 Praha 2 Lukáš Wohlmuth
Základní škola a Mateřská škola Resslova 10 Praha 2 Petra beránková
Základní škola, Fakultní škola PedF UK Slovenská 27 Praha 2 Radek Krupička
ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1 Praha 2 Ing. Milan Ševčík
BANK.AKADEMIE-Gymnázium a SOŠ a.s. Vlkova 12 Praha 3 Lenka Čejková
Základní škola nám.Jiřího z Poděbrad 7,8 Praha 3 Miloš Boleslav
ZŠ a MŠ Chmelnice K Lučinám 18 Praha 3 martin mejzr
Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 Marek Pejša
Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 MHMP
Základní škola Školní 700 Praha 4 - Braník Martina Horová
Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 - Braník Vladimíra Havelková
ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy Filosofská 3 Praha 4 - Braník Robert Medřický
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Jeremenkova 1003 Praha 4 - Braník Gajdošová Ladislava
EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4 - Chodov Vanda Müllerová
Základní škola Pošepného náměstí 2022 Praha 4 - Chodov Kateřina Suchá
Základní škola a mateřská škola Chodov Květnového vítězství 57 Praha 4 - Chodov Mgr. Václav Rác
Základní škola Klíček Donovalská 44 Praha 4 - Chodov Kristýna Malá
Základní škola Mikulova 1594 Praha 4 - Jižní Město Hana Dvořáková
Základní škola Mendelova 550 Praha 4 - Jižní Město Mgr. Dagmar Banszelová
Základní škola Ke Kateřinkám 1400 Praha 4 - Jižní Město Renata Maratová
Základní škola Donovalská 1684 Praha 4 - Jižní Město Tomáš Marek
Základní škola Květnového vítězství 1554 Praha 4 - Jižní Město Jiřina Štrossová
Základní škola Campanus Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4 - Jižní Město Josef Tůma
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu 674 Praha 4 - Jižní Město ing.Nataša Chvátalová
První jazyková základní škola v Praze 4 Horáčkova 1100 Praha 4 - Krč Olga Urbanová
Základní škola Poláčkova 1067 Praha 4 - Krč Radek Fousek
Základní škola U Krčského lesa Jánošíkova 1320 Praha 4 - Krč Monika Hrbková
ZŠ s rozš. výukou matematiky a přír. př. Na Planině 1393 Praha 4 - Krč Zdeněk Pospíšil
Základní škola Kunratice Předškolní 420 Praha 4 - Kunratice Martin Suchánek
Základní škola Meteorologická Meteorologická 181 Praha 4 - Libuš Alena Babáková
Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle Martin Procházka
Základní škola Bítovská 1 Praha 4 - Michle Radek Voštiňák
Základní škola a Mateřská škola Ohradní 49 Praha 4 - Michle Mgr. Matěj Veselý
Základní škola a Mateřská škola Mendíků 1 Praha 4 - Michle LADISLAV PRÝMAS
Základní škola Rakovského 3136 Praha 4 - Modřany Martin Linert
Základní škola a mateřská škola ANGEL Angelovova 3183 Praha 4 - Modřany Ondřej Zadrobílek
Základní škola profesora Švejcara Mráčkova 3090 Praha 4 - Modřany Helena Šimánková
Základní škola T. G. Masaryka Modřanská 1375 Praha 4 - Modřany Vendula Tomšíková
Základní škola Křesomyslova 2 Praha 4 - Nusle Ing. Daniela Bärtlová
Základní škola Táborská 45 Praha 4 - Nusle Hana Fialová
Základní škola a Mateřská škola Sdružení 1080 Praha 4 - Nusle Eliška Hubená
Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb K Sídlišti 840 Praha 4 - Podolí Viktor Lukáš
Základní škola Nedvědovo náměstí 140 Praha 4 - Podolí Gabriela Janovská
Základní škola Jižní IV. 10 Praha 4 - Spořilov Petra Weinholdová
Základní škola Na Chodovci 54 Praha 4 - Spořilov II Anna Součková
Gymnázium J. Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 Jakub Koráb
Němec.škola s.r.o.-zahran.škola a gymn. Schwarzenberská 700 Praha 5 Mgr. Pavol Mlynek
Fakult. ZŠ a MŠ Barrandov II při PedF UK V Remízku 7 Praha 5 - Hlubočepy Mgr. Jan Nevyjel
Tyršova základní škola a mateřská škola U Tyršovy školy 1 Praha 5 - Jinonice Tereza Bažantová
Základní škola Nepomucká 1 Praha 5 - Košíře Daniela Fantová
Základní škola a mateřská škola Weberova 1 Praha 5 - Košíře Jana Myšáková
Fakultní základní škola při PedF UK Brdičkova 1878 Praha 5 - Lužiny Miluše Dušková
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Bronzová 2027 Praha 5 - Lužiny Mgr. Jiří Kysel
Fakultní základní škola PedF UK Mezi Školami 2322 Praha 5 - Nové Butovice Libuše Tumová
Základní škola Od Školy 596 Praha 5 - Řeporyje Karel Vancl
Základní škola a mateřská škola Ke Smíchovu 16 Praha 5 - Slivenec Hana Brožová
Základní škola Podbělohorská 26 Praha 5 - Smíchov PaedDr.Zuzana Pešíková
Základní škola a mateřská škola Kořenského 10 Praha 5 - Smíchov Alžběta Sýkorová
Základní škola a mateřská škola U Santošky 1 Praha 5 - Smíchov Mgr. Věra Janoušová
Fakultní základní škola PedF UK Trávníčkova 1744 Praha 5 - Stodůlky Andrea Kelnárová
Základní škola Mládí 135 Praha 5 - Stodůlky Mgr. Zdeněk Poláček
Základní škola Janského 2189 Praha 5 - Velká Ohrada PaedDr. Jana Civínová
Základní škola Klausova 2450 Praha 5 - Velká Ohrada Luboš Gaisl
Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 Jiří Vorel
ZŠ a MŠ J. A. Komenského U Dělnického cvičiště 1 Praha 6 - Břevnov Mgr.Oldřich Ouzký
ZŠ a MŠ Petřiny - jih Šantrochova 2 Praha 6 - Břevnov Ladislava Píchová
Základní škola a Mateřská škola náměstí Svobody 2 Praha 6 - Bubeneč Matěj Měchura
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka Antonína Čermáka 6 Praha 6 - Bubeneč Mgr.Ilona Šachová
Základní škola a Mateřská škola Bílá 1 Praha 6 - Dejvice Jan Dvorak
ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek Sušická 29 Praha 6 - Dejvice Markéta Platzová
Základní škola Járy Cimrmana Žákovská 164 Praha 6 - Lysolaje Radochová Jana
Základní škola a mateřská škola Nebušická 369 Praha 6 - Nebušice Mgr. Jitka Marešová
Základní škola Jana Wericha Španielova 19 Praha 6 - Řepy Linda Vančurová
Základní škola Norbertov Norbertov 1 Praha 6 - Střešovice Mgr.J.Jůzková
Základní škola Petřiny - sever Na Okraji 43 Praha 6 - Veleslavín Mgr. Petr Brychta
Základní škola Na Dlouhém lánu 43 Praha 6 - Vokovice Barbora Doláková
ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 26 Praha 6 - Vokovice Ivana Kudrnová
Gymnázium Nad Štolou 1 Praha 7 Martina Česalová
Základní škola Strossmayerovo náměstí 4 Praha 7 Ludmila Kyryanová
Základní škola Korunovační 8 Praha 7 Jana Javůrková
Základní škola a Mateřská škola Tusarova 21 Praha 7 Tomáš Trávníček
Základní škola T. G. Masaryka Ortenovo náměstí 34 Praha 7 Lukáš Valenta
ZŠ Fr. Plamínkové s rozš. výukou jazyků Františka Křížka 2 Praha 7 Rudolf Hůla
Bratrská škola - církevní základní škola Rajská 300 Praha 7 - Holešovice Test Test
Gymnázium Duhovka s.r.o. Ortenovo náměstí 1275/34 Praha 7 - Holešovice Eva Vaidová
Soukromá SŠ a ZŠ (1. KŠPA) Praha s.r.o. Pernerova 383 Praha 8 Mgr. Miriam Hejzlarová
Círk.ZŠ logoped. Don Bosco a MŠ logoped. Dolákova 555 Praha 8 - Bohnice Mgr. Hana Paimová
Základní škola a mateřská škola Dolákova 1 Praha 8 - Bohnice Eva Rendlová
Základní škola a mateřská škola U Parkánu 17 Praha 8 - Ďáblice Michaela Hrbková
Základní škola Spořická 34 Praha 8 - Dolní Chabry Barbora Suchánková
Základní škola a Mateřská škola Za Invalidovnou 3 Praha 8 - Karlín Lubomír Kříž
Základní škola Hovorčovická 11 Praha 8 - Kobylisy Eva Krejčíková
Základní škola Žernosecká 3 Praha 8 - Kobylisy Kamila tvrdá
Základní škola Burešova 14 Praha 8 - Kobylisy David Jaroš
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň Ondřej Chrapek
Základní škola Bohumila Hrabala Zenklova 52 Praha 8 - Libeň Lukáš Vachuta
ZŠ a MŠ Na Slovance Bedřichovská 1 Praha 8 - Libeň Monika Obrová
Základní škola Na Šutce 28 Praha 8 - Troja Hana Procházková
Základní škola Mazurská Svídnická 1a Praha 8 - Troja Lukáš Vachuta
Gymnázium Špitálská 2 Praha 9 Daniel Dohnal
Gymnázium Čakovice nám. 25. března 100 Praha 9 Mgr. Štěpánka Marková
ZŠ Bratří Venclíků Bratří Venclíků Praha 9 Mgr. Lucie Pokorná
Základní škola Dr. Edvarda Beneše nám. Jiřího Berana 500 Praha 9 - Čakovice Sylva Sýkorová
Základní škola Vybíralova 964 Praha 9 - Černý Most Mgr. Marcela Vydrová
Základní škola Gen. Janouška 1006 Praha 9 - Černý Most Dana Hortová
Základní škola Národních hrdinů 70 Praha 9 - Dolní Počernice Mgr. Jiří Schwarz
Fakultní základní škola Chodovická 2250 Praha 9 - Horní Počernice Jiřina Lišková
MŠ speciální,ZŠ praktická a ZŠ speciální Bártlova 83 Praha 9 - Horní Počernice Mgr. Daniela Dvořanová
Základní škola Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice Petr Měšťan
Základní škola Stoliňská 823 Praha 9 - Horní Počernice Mgr. Jakub Hromas
Masarykova základní škola Slavětínská 200 Praha 9 - Klánovice Jana Bízková
ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC Rychnovská 350 Praha 9 - Letňany Eva Duchková
ZŠ a MŠ Tupolevova Dobratická 525 Praha 9 - Letňany Mgr. Michal Ambroz
Základní škola a Mateřská škola Na Balabence 800 Praha 9 - Libeň Monika Čečáková
Základní škola Litvínovská 500 Praha 9 - Prosek Eva Hanková
Základní škola Litvínovská 600 Praha 9 - Prosek Mojmíra Radová
Základní škola Spektrum, s.r.o. Kytlická 757 Praha 9 - Prosek Monika Kupcová
Základní škola Novoborská 371 Praha 9 - Střížkov Jiří Kryštof
Masarykova základní škola Polesná 1690 Praha 9 - Újezd nad Lesy Anna Kousalová
Základní škola Špitálská 789 Praha 9 - Vysočany Kateřina Hampejsová
Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice Mgr. Lea Stará
Základní škola Národní 1018 Prachatice Mgr. Jaroslav Frnoch
Základní škola Zlatá stezka 240 Prachatice Petra Jelínková
Základní škola Vodňanská 287 Prachatice Vladimíra Sítková
Základní škola Chrudimská 57 Prachovice Bc. Vendula Beránková
Základní škola a mateřská škola Praskačka 60 Helena Fikarová
Základní škola a mateřská škola Raškovice 18 Pražmo Marek Veselka
Základní škola Proseč 260 Karla Nováková
Základní škola a Mateřská škola Školní 49 Prosenice Jana Trnčáková
Základní škola a mateřská škola Prosetín 3 Eva Vítková
Základní škola a Mateřská škola Prosetín 70 Eva Vítková
Základní škola Prosiměřice 151 Mgr. Boris Hubáč
Cyrilometod. gymnázium a MŠ v Prostějově Komenského 17 Prostějov Ondřej Hubáček
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 2 Prostějov Stanislav Slezák
Základní škola E. Valenty 52 Prostějov David Navrátil
Základní škola a mateřská škola Melantrichova 60 Prostějov Lenka Stojanová
Základní škola Komenského 238 Protivín Mgr. Lucie Marková
Základní škola Školní 191 Průhonice Eva Rohnová
Základní škola a Mateřská škola Prušánky 289 Alena Kristová
Základní škola a Mateřská škola Komenského 1097 Předklášteří Lenka Novotná
Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou 143 Ivana Jelínková
Základní škola Přepeře 47 Mgr. Břetislav Tomeš
Základní škola a mateřská škola Stará Ves 49 Přerov Michaela Doležalová
Základní škola a Mateřská škola Beňov 73 Přerov Eva Vyhňáková
Základní škola Želatovská 8 Přerov, Přerov I - Město Mgr. Dana Kaprálová
Základní škola Trávník 27 Přerov, Přerov I - Město Mgr. Eva Pospíšilíková
Základní škola Za mlýnem 1 Přerov, Přerov I - Město Richard Švehlíik
Základní škola Jičínská 486 Příbor Ing. Zdeněk Liška
Základní škola Npor. Loma Školní 1510 Příbor Kateřina Dolná
Základní škola pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram II Mgr. Hana Tomášková
OU, PrŠ, ZŠ a MŠ Pod Šachtami 335 Příbram IV Lenka Vacková
Základní škola Česká 31 Přibyslav Petr Adam
Základní škola Školní 264 Přimda Radka Šubířová
Základní škola a mateřská škola Ptení 157 Markéta Kohoutová
Základní škola a Mateřská škola Pustiměř 207 Simona Štulová
Základní škola a Mateřská škola Řečice 93 Radešínská Svratka Martina Mašková
Základní škola Radiměř 211 Radek Škorpík, Mgr.
Základní škola a Mateřská škola Radnice Sídliště 591 Radnice Pavel Souček
Základní škola a Mateřská škola Gudrichova 223 Raduň Bronislav Stříž
Základní škola a mateřská škola Školní 446 Rájec - Jestřebí David Herčík
Základní škola Rajhradice, Hlavní 36 Rajhrad Mgr. Blanka Prišťová
Základní škola a Mateřská škola Holasice, Palackého 24 Rajhrad Lenka Hanzlíková
Základní škola Rajnochovice 188 Vladimír Švarc
1. základní škola Martinovského 153 Rakovník Barbora Bayerová
2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník Jiří Kotlík
3. základní škola Okružní 2331 Rakovník Mgr. Šárka Horníková
Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník KLÁRA HEJDOVÁ
Základní škola Raná 16 Lenka Netolická
Základní škola Školní 69 Rapotice Roman Jánský
Základní škola a Mateřská škola Rataje 31 Marie Smetanová
Základní škola a Mateřská škola Vítězná 701 Ratíškovice Ing. Kateřina Uhlíková
Základní škola Ročov 121 Dagmar Bajáková
Základní škola a mateřská škola Kamenná 66 Rohle Bc. Lenka Picková
Základní škola a mateřská škola Rohle 145 Bohuslava Gřundělová
Základní škola Jižní předměstí Rokycany Čechova 855 Rokycany Petr Papáček
Základní škola T. G. Masaryka Třebízského 32 Rokycany Bořek Hanzlík
Základní škola a mateřská škola Rokytnice 89 Monika Drabiščáková
Základní škola Dolní Rokytnice 172 Rokytnice nad Jizerou Ing. Ivana Gebrtová
Základní škola Chittussiho nám. 153 Ronov nad Doubravou Jan Havránek
Základní škola Roštín 148 Mgr. Jaroslava Plachá
Základní škola Nová Plzeň 673 Rotava Mgr. Bc. Jaroslava Marečková
Základní škola K.Jeřábka 941 Roudnice n.L. Eva Krauskopfová
Základní škola a Mateřská škola Habrovany 189 Rousínov Mgr. Zuzana Olejníková
ZŠ Rousínov Habrovanská 312 Rousínov Markéta Sekaninová
ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Tyršova 278 Rožďalovice Roman Kotlář ml.
Základní škola Jakuba Jana Ryby Komenského 543 Rožmitál pod Třemšínem Tomáš Vaněček
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm Jakub Janíček
Základní škola Boženy Němcové 1180 Rožnov pod Radhoštěm Mgr. Libor Štěpánek
Základní škola Sedmikráska, o.p.s. Bezručova 293 Rožnov pod Radhoštěm Mgr. Pavel Sumec
Základní škola Sportovní 300 Ruda nad Moravou Ondřej Vykydal
Základní škola Masarykova 878 Rudná Helena Stejskalová
Základní škola a Mateřská škola Rudník 407 Mgr. Vladimír Tremer
Gymnázium Komenského 10 Rumburk Stanislav Hocko
Základní škola Pastelka, o.p.s. Jiříkovská 962/49 Rumburk Mgr. Alexandr Jindra
Základní škola, příspěvková organizace U Nemocnice 1132 Rumburk Alena Košnarová
Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou Mgr.Zdeněk Paleček
Základní škola Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou Tomáš Kasper
Základní škola a mateřská škola Roveň 60 Rychnov nad Kněžnou Mgr.Jana Smutná
Základní škola Mozaika, o.p.s. U Stadionu 1166 Rychnov nad Kněžnou jk
Gymnázium a SOŠ Sokolovská 34 Rýmařov Petr Kroutil
Základní škola Jelínkova 1 Rýmařov Mgr. Miloslav Slouka
Základní škola a mateřská škola Rynárec 140 Tomáš Peroutka
Základní škola a Mateřská škola Rynoltice 200 Štěpánka Vopatová
Základní škola a Mateřská škola Řetová 162 Renata Jarošová
Základní škola Školní 600 Řevnice Pavlína Seidlerová
ZŠ a MŠ Řevničov Masarykova 211 Řevničov Klára Ketmanová
I. základní škola Masarykovo nám. 71 Říčany Pavel Bednář
OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Babice 5 Říčany František Knop
Základní škola Světice, U Hřiště 151 Říčany Marek Adler
Základní škola Navis Dobřejovice, U Zámku 1 Říčany Jakub Sluka
Základní škola u Říčanského lesa Školní 2400 Říčany Šárka Daňková
Základní škola Kostelní Lhota 5 Sadská Kateřina Hovorková
Základní škola Karolíny Světlé 386 Sadská David Barták
1.základní škola Primáře Kareše 68 Sedlčany Petr Novotný
Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany Zdeněk Šimeček
Základní škola a Mateřská škola Jesenice 10 Sedlčany Bohuslava Skalková
Základní škola a Mateřská škola Školní 160 Sedlec - Prčice Jaroslav Muška
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Komenského 256 Sedlice Pavel Samec
Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily Martin Krajíc
Krakonošova ZŠ a MŠ Háje nad Jizerou - Loukov 45 Semily Radek Čuma
Základní škola Dr. F. L. Riegra Jizerská 564 Semily Miloslava Doleželová
Základní škola Ivana Olbrachta Nad Špejcharem 574 Semily Mgr. Jiří Jiránek
Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané Šoupal Tomáš
Základní škola Mirošovice, Školní 211 Senohraby Dagmar Pilousová
Základní škola a Mateřská škola Školní 27 Senohraby Alena Skořepová
Základní škola a Mateřská škola Šanov 91 Senomaty Martina Němcová
Základní škola a Mateřská škola Senomaty 54 Martina Charvátová Svobodová DiS
Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Miluše Nováčková
Základní škola Sportovní 260 Skalná Věra Heřmánková
Základní škola a mateřská škola Skalsko 23 Mgr. Šárka Kamenská
Základní škola a Mateřská škola Skřipov 120 Lenka Martinková
Základní škola a mateřská škola Dr. Vojtěcha 100 Skřivany Jakub Hrdý
Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou 71 PETRA HOLÁSKOVÁ
Základní škola Smetanova 304 Skuteč Hana Bezdíčková
Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče 8 Skuteč Martina Hospodková
Základní škola Politických vězňů 777 Slaný Mgr. Květa Fliegerová
Základní škola Rabasova 821 Slaný Radomír Jánský
Základní škola Komenského náměstí 618 Slaný Mária Brožová
Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí 45 Jitka Hlávková
Základní škola a Mateřská škola Luká 4 Slavětín Jiří Pečínka
Základní škola ul. Školní 403 Slavičín Ing. David Ptáček
Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov Martin Řehulka
Základní škola Komenského náměstí 495 Slavkov u Brna Miroslav Hrazdil
Základní škola Jana Žižky 395 Slavonice Luboš Schorný
Základní škola Vysočany 42 Sloup v Moravském Krasu Jana Sehnalová
Základní škola Školní 222 Slušovice Mgr. Jan Nahodil
Základní škola Neubuz 65 Slušovice Hana Vávrová
Základní škola Školská 284 Smečno Jana Humrová
Základní škola Jiráskova 206 Smiřice Tomasz Raszka
Základní škola Komenského 964 Smržovka Hana Klapalová
Základní škola a Mateřská škola Soběchleby 198 Michaela Nováková
Základní škola Komenského 20/22 Soběslav I Ilona Klimešová
Základní škola Jičínská 136 Sobotka Radek Štaff
Základní škola Masarykova 20 Sokolnice David Elicer
Základní škola Běžecká 2055 Sokolov Renata Krčková
Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov Mgr. Martin Vázler
Základní škola Švabinského 1702 Sokolov Eliška Nováková
Základní škola Pionýrů 1614 Sokolov Lenka Javorčíková
Základní škola Rokycanova 258 Sokolov Martin Grech
Základní škola Dobrušská 81 Solnice Jana Ehlová
Základní škola Sopotnice 225 Rudolf Svatý
Základní škola a Mateřská škola Nám. Gen.Svobody 78 Spořice Pavla Pincová
Základní škola Komenského 196 Staňkov Zdeněk Valečka
Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda 164 Mgr. Marcela Kanisová
Základní škola a Mateřská škola Dlouhá 261 Stará Ves Štěpánka Staňková
Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí 35 Michaela Cvrčková
Základní škola a mateřská škola Srch, Pohránovská 31 Staré Hradiště Helena Šrůtková
Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany 44 Lucie Hrachová
Základní škola Komenského 1720 Staré Město Mgr. Jan Zábranský
Základní škola a Mateřská škola Nádražní 77 Staré Město Mgr. Petr Lipka
Základní škola a mateřská škola Staré Město 64 Ivana Kučerová
Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem 139 Radek Janíček
Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště 360 Jaroslava Klinderová
Základní škola a Mateřská škola Stárkov 167 Monika Šedivá
Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov 233 Marie Urbanová
Základní škola Starý Jičín 126 Marcela Rašková
Základní škola a Mateřská škola Jakubské nám. 56 Stařeč Mgr. Kateřina Zlámalová
Základní škola Stěbořice 150 Michal Zajíček
Základní škola a mateřská škola Komenského náměstí 10 Stod Tomáš Křtěn
Základní škola a Mateřská škola Strahovice 125 Mgr. Jana Malchárková
Základní škola Krále Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice Evženie Bezpalcová
Základní škola F. L. Čelakovského Jezerní 1280 Strakonice Jan Pňáček
Základní škola Dukelská 166 Strakonice II. Mgr.Radek Sosna
Základní škola a mateřská škola Kunice, Na Návsi 60 Strančice Blanka Chramostová
Základní škola a Mateřská škola Plavsko 39 Stráž nad Nežárkou Martina Podroužková
Základní škola a Mateřská škola Majerova 138 Stráž nad Nisou Mgr. Petra Červenková
Základní škola a mateřská škola Pionýrů 141 Stráž pod Ralskem Mgr. Robin Horáček
Základní škola a Mateřská škola Strážek 27 Mgr. Jana Zítková
Základní škola M. Kudeříkové Příční 1365 Strážnice ONDŘEJ SPAZIER
Základní škola a Mateřská škola Strážovice 36 Soňa Dufková
Základní škola Tyršova 366 Strmilov Luboš Nečeda
Základní škola a Mateřská škola Komenského 2 Střelice Vladislav Kučera
Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice 10 Tomáš Hanák
Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro Šárka Strankmüllerová
Základní škola a Mateřská škola Komenského 446 Studená Jana Čechová
Základní škola a Mateřská škola Studenec 367 Mgr.Zuzana Líkařová
Základní škola T. G. Masaryka 2.května 500 Studénka Marcela Svatošová
Základní škola a Mateřská škola Hlavní 78 Sudice Ondřej Pekárek
Základní škola a Mateřská škola Sudkov 176 Mgr. Eva Kupková
Základní škola a Mateřská škola Suchá Loz 155 Stanislava Hladišová
Základní škola Lerchova 1112 Sušice Mgr.Čestmír Kříž
Základní škola Hartmanice Hartmanice 95 Sušice Jiří Niebauer
Základní škola a Mateřská škola Svatý Jan nad Malší 2 Lenka Vítů
Základní škola Lánecká 699 Světlá nad Sázavou Mgr. Pavel Ešner
Základní škola a Mateřská škola Na Závodí 70 Sviadnov Mgr. Renata Kubalová
Základní škola a mateřská škola Žabeň 150 Sviadnov Hana Smolánová
Základní škola Komenského 157 Svitávka Aleš Antl
Základní škola a mateřská škola Sokolovská 1638/1 Svitavy - Předměstí Michal Luňáček
Základní škola Felberova 669/2 Svitavy, Lány Jiří Petr, DiS
Základní škola Riegrova 600/4 Svitavy, Předměstí Miroslav Sýkora
Základní škola T. G. Masaryka 35/27 Svitavy, Předměstí Mgr. Božena Hendrychová
Základní škola a mateřská škola Kostelní 560 Svoboda nad Úpou Mgr.Jan Hainiš
Základní škola a Mateřská škola Bratčice 69 Syrovice Petra Hejtmánková
Základní škola T. G. Masaryka Šardice 521 Hana Šimečková
Základní škola Šatov 398 Petr Šlimar
Základní škola Komenského 158 Šestajovice Helena Melnická
Základní škola a Mateřská škola Školská 189 Ševětín Pavel Tůma
Základní škola a Mateřská škola Široká Niva 33 Lukáš Čikl
Základní škola a Mateřská škola Štědrá 49 Helena Sýkorová
Základní škola Čižická 344 Štěnovice Gabriela Krutinová
Základní škola Dolní 597 Štěpánov Eva Novotná
Základní škola a Mateřská škola Nová 166 Štěpánovice Jan Mraček
Základní škola Svatoplukova 1419/7 Šternberk Ivo Toman
Základní škola Dr. Hrubého 319/2 Šternberk Ilona Lančová
Základní škola a Mateřská škola Mladějovice 113 Šternberk Růžena Máčalová
Základní škola a Mateřská škola Libavá, Město Libavá, Náměstí 150 Šternberk Marcel Hába
Základní škola Ostrovní 300 Štětí Mgr. Kateřina Doktorová
Základní škola Školní 559 Štětí Jana Stárková
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří 417 Mgr. Bronislav Šenkeřík
Základní škola a mateřská škola Školní 98 Štíty Marcela Hřebíčková
Základní škola a Mateřská škola Zauličí 485 Štramberk Jaroslav Pikulík
Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk Tomáš Vykydal
Střední škola, ZŠ a MŠ Hanácká 3 Šumperk Mgr. Sabina Holbová
Základní škola Šumavská 21 Šumperk Kateřina Macháčková
Základní škola Vrchlického 22 Šumperk Jiří Müller
Základní škola Sluneční 38 Šumperk Michal Zelený
Základní škola a Mateřská škola Školní 93, Měčín Švihov Radek Mašát
Základní škola a Mateřská škola Školní 343 Švihov Jana Pinkavová
Církevní ZŠ ORBIS-PICTUS, spol. s r.o. Budějovická 825 Tábor Libuše Brázdová
Základní škola Zborovská 2696 Tábor Miroslava Deimová
Základní škola a Mateřská škola Helsinská 2732 Tábor Alena Heršálková
Základní škola a Mateřská škola Husova 1570 Tábor Ondřej Prštický
Základní škola a Mateřská škola náměstí Mikuláše z Husi 45 Tábor Petr Pavliš
Základní škola a Mateřská škola Průběžná 116 Tábor - Čekanice Phdr. Jitka Švecová
Základní škola a Mateřská škola Míkova 64 Tábor - Měšice Mgr. Olga Jůzová
Základní škola Bernarda Bolzana o.p.s. Školní náměstí 199 Tábor 1 Aleš Sekal
Základní škola Zárečná 1540 Tachov Zdeněk Hnát
Základní škola Hornická 1325 Tachov Michal Rolínek
Základní škola Sportovní 576 Tanvald Radka Houfková
Základní škola a mateřská škola Tasov 37 Jana Křížová
Základní škola Hradecká 234 Telč David Hajn
Základní škola a mateřská škola Telecí 178 Mgr. Dita Víchová
Základní škola Edisonova 1732 Teplice Martin Kokeš
Základní škola a Mateřská škola Koperníkova 2592 Teplice Mgr. Michala Kučerová
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice David Matěcha
ZŠ s rozšíř.vyuč.inform. a výp. techniky Plynárenská 2953 Teplice David Walter
ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy Maršovská 1575 Teplice Jaroslav Bartoš
ZŠ s rozšířenou výukou tělesné výchovy Maxe Švabinského 1743 Teplice Petr Kovařík
Základní škola Na Krétě 354 Terezín Kateřina Fujerová
Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko - Horní Těrlicko Vladimír Balajka
Základní škola a mateřská škola Těšany 305 Mgr. Monika Harvančáková
Základní škola a mateřská škola Těšetice 148 Radovan Roubalík
Základní škola a mateřská škola Tichá 282 Ilona Hrdá
Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov Mgr. Jana Wágnerová
Základní škola náměstí 28. října 1708 Tišnov Ivan Minařík
Základní škola Smíškova 840 Tišnov Jiří Halama
Základní škola s mateřskou školou Tlučná Školní 838 Tlučná Tomáš Vávra
Základní škola a Mateřská škola Tochovice 76 Miroslava Šounová
Základní škola Topolná 101 Františka Vašinová
Základní škola a mateřská škola Lobodice 39 Tovačov Eva Gregovská
Základní škola a Mateřská škola Traplice 375 Stanislav Novotný
Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice Petr Novák
MŠ, ZŠ a Praktická škola Nové Město 228 Trhové Sviny Miroslav Kruba
Základní škola a Mateřská škola Střížov 27 Trhové Sviny Kateřina Míčková
Základní škola Trnava 242 Eva Staroveská
Základní škola a mateřská škola Školní 11 Troubsko Pavel Zemach
Základní škola a Mateřská škola Tršice 183 Šárka Stříbrnská
Základní škola Komenského 399 Trutnov Mgr. Oskar Šretr
Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov Mgr. Milena Kočanová
Základní škola Mládežnická 536 Trutnov 2 Bc. Jiří Šembera
Základní škola Náchodská 18 Trutnov 3 Zdeněk Švarc
Základní škola a Mateřská škola Třebařov 82 Marcela Maděrová
Základní škola a mateřská škola Librantice 119 Třebechovice pod Orebem Veronika Samkova
Základní škola a mateřská škola Paříkovo náměstí 133 Třebenice Michal Jenč
Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116/9 Třebíč Karel Janík
Základní škola Benešova 585 Třebíč DAVID KUTHAN
Základní škola Václavské náměstí 12 Třebíč Petr Veleba
Základní škola Cyrilometodějská 22 Třebíč Veronika Schönbergerová
Základní škola a mateřská škola Bartuškova 700 Třebíč Michal Pacholík
Základní škola a mateřská škola Na Kopcích 342 Třebíč Radka Jonášová
Základní škola T.G.Masaryka Komenského náměstí 61/6 Třebíč Dagmar Zelinková
Základní škola a Mateřská škola U Zámku 7 Třebívlice Mgr. Eva Krátká
Základní škola Sokolská 296 Třeboň Jana Skřivánková
Základní škola Na Sadech 375 Třeboň Mgr. Jaroslav Dušek
Základní škola a Mateřská škola Lužnice 109 Třeboň Mgr. Iva Filsaková
Základní škola Kosoř, Školská 38 Třebotov Andrea Nováková
Základní škola a Mateřská škola Hlavní 190 Třebotov Jakub Kožela
Základní škola a Mateřská škola Třemešná 341 Michal Adámek
Základní škola Americká 146 Třemošná Václav Kalčík
Základní škola P. Bezruče a MŠ Bezručova 418 Třinec Mgr. Radka Hvozdovičová
Základní škola a mateřská škola Míru 247 Třinec - Kanada Miroslav Kantor
Základní škola Dany a Emila Zátopkových Jablunkovská 501 Třinec - Lyžbice Olga Petříčková
Základní škola Školní 277 Tuchlovice Mgr. Jan Bejček
Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Michal Koubek
Základní škola Skálova 600 Turnov Tomáš Krištof
Základní škola Žižkova 518 Turnov Denisa Mertlíková
Základní škola 28. října 18 Turnov 1 MĚSTO TURNOV
Základní škola Kostická 98 Tvrdonice Mgr. František Rozsypal
Základní škola Tymákov 100 Hana Hoblíková
Základní škola Žižkova 285 Týn nad Vltavou Mgr. Robert Soukup
Základní škola Komenského 828 Týniště nad Orlicí Miroslav Kozel
Základní škola a mateřská škola Uhelná Příbram 112 Vlasta Gondeková
Základní škola Lubnice 20 Uherčice Veronika Veselá
Základní škola Sportovní 777 Uherské Hradiště Mgr. Milan Melichárek
Základní škola a MŠ Čtyřlístek, s.r.o. Studentské náměstí 1531 Uherské Hradiště Martina Zemánková
Základní škola UNESCO Komenského náměstí 350 Uherské Hradiště Lenka Machová
Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 55 Uherské Hradiště-Mařatice Mgr. Hana Somrová
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod Mgr. Jana Pustinová
Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod Mgr. Marie Suchá
Základní škola Mariánské náměstí 41 Uherský Brod Blanka Kňazejová
Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh Mgr. Petr Bělohrad
Základní škola a Mateřská škola Kateřinská 43 Úhonice Tereza Vítková
Základní škola a Mateřská škola Újezd 252 Michal Šuchma
Základní škola Školní 284 Újezd u Brna Hana Pešáková
Základní škola Haškova 211 Uničov Mgr.Kateřina Kuncová
Základní škola Pionýrů 685 Uničov Mgr. Renata Šindlerová
Základní škola Palackého 793 Úpice - Lány Vendula Janečková
Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov Dr.Ing. Františka Nováková
Fakultní základní škola České mládeže 230 Ústí nad Labem Marek Antolík
Základní škola Palachova 400 Ústí nad Labem Lenka Kozáková
Základní škola Vojnovičova 620 Ústí nad Labem Mgr. Josef Hájek
Základní škola Rabasova 3282 Ústí nad Labem Mgr. Václav Pěkný
Základní škola Pod Vodojemem 323 Ústí nad Labem Mgr.Kamila Turková
Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem Mgr. Petra Staňková
Základní škola Stříbrnická 3031 Ústí nad Labem Mgr. Zdeněk Smetana
Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem Miluše Studecká
Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem Jan Žďárský
Základní škola Neštěmická 787 Ústí nad Labem Šárka Husáková
Základní škola Hlavní 193 Ústí nad Labem Monika Baranová
Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PhDr. Dana Finková, Ph.D.
Základní škola a Mateřská škola Jitřní 277 Ústí nad Labem Mgr. Hladíková Michaela
Základní škola a Mateřská škola Nová 1432 Ústí nad Labem Pavel Hess
Základní škola a Základní umělecká škola Husova 349 Ústí nad Labem Mgr. Jan Pšenička
ZŠ Test Ústí Krátká Ústí nad Labem Ferda Mravenec
Základní škola Třebovská 147 Ústí nad Orlicí Dana Krátká
Základní škola Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí Jetmar Jan
Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk Pavla Vondráková
Základní škola Vacenovice 41 Liběna Lisá
Základní škola a mateřská škola Miřetice 38 Vacov Jakub Vilánek
Základní škola Valašská Bystřice 360 Zdena Horáková
Základní škola Školní 856 Valašské Klobouky Jiří Dohnal
Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí Monika Hlosková
MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené Vsetínská 454 Valašské Meziříčí Mgr. Zita Sýkorová
Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí Irena Jíchová
Základní škola Vyhlídka - Králova 380 Valašské Meziříčí Jiří Kadla
Základní škola Křižná 167 Valašské Meziříčí Renata Horváthová
Základní škola Salvátor Králova 380 Valašské Meziříčí Mgr. Norbert Škorňa
Základní škola a Mateřská škola Valeč 222 Petra Palátová
Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf Radka Holubářová
Spec. základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka 1804 Varnsdorf
Základní škola Edisonova 2821 Varnsdorf Nikola Kalvachová
Základní škola, příspěvková organizace náměstí E.Beneše 469 Varnsdorf Bc. Aleš Ondráček
Základní škola, příspěvková organizace Seifertova 1650 Varnsdorf Petr Karman
Základní škola Škroupovo náměstí 55 Včelákov Mgr. Roman Pacetti
Základní škola a Mateřská škola Věcov 66
Základní škola Jaroměřská 73 Velichovky Mgr. Ivona Šubrtová
Základní škola T. G. Masaryka K Sídlišti 563 Velim Alena Holzbauerová
Masarykova základní škola a MŠ 8. května 67 Velká Bystřice Mgr. Ondřej Dostál
Základní škola náměstí Komenského 17 Velká Dobrá Kristýna Beránková
Masarykova základní škola Velká nad Veličkou 461 František Frýdecký
Základní škola Školní 87 Velké Březno Lenka Šidáková
Základní škola Školní 541 Velké Hamry Mgr. Vladimír Vyhnálek
Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235/27 Velké Meziříčí Hana Turinská
Základní škola Pavlínov 44 Velké Meziříčí Andrea Nahodilová
Základní škola Oslavická 1800/20 Velké Meziříčí Vincenc Záviška, ing.
Základní škola a Praktická škola Poštovní 1663/3 Velké Meziříčí Mgr. Michal Koudelík
Základní škola Školní 105 Velké Němčice Jiří Sliacky
Základní škola Pod Strážnicí 499 Velké Opatovice David Ševčík
Základní škola náměstí 320 Velké Poříčí Kbečková Terezie
Základní škola Pražská 38 Velké Přílepy Martina Chaloupková
Základní škola a mateřská škola Velký Beranov 331 Petr Janoušek
Základní škola Vrchlického 236 Velký Osek Marcela Muniová
Základní škola Mírové náměstí 440 Velký Šenov David Goth
Základní škola a Mateřská škola Navrátilova Velký Újezd Helena Resnerová
Základní škola Školní 269 Velvary Petr Došek
Základní škola a Mateřská škola Mírové náměstí 141 Verneřice Adéla Němečková
Základní škola Věrovany 102 Jiřina Kubíková
Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276 Mgr. Tomáš Valentík
Základní škola Čs.armády 210 Veselí nad Lužnicí Jana Tesařová
Církevní základní škola Školní 698 Veselí nad Moravou Aleš Kalina
Základní škola a Mateřská škola Věšín 14 Jana Štadlerová
Základní škola a Mateřská škola Větřní 232 PETR HOLBA
Základní škola Vidče 181 Eva Mandulová
Základní škola a Mateřská škola Vilémov 140 Jitka Kopřivová
Základní škola Smetanova 405 Vimperk Mgr. Jan Líkař
Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk Jana Hudečková
Základní škola a Mateřská škola VI. ulice 165 Vinařice Jitka Komárková
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice 42 Hana Kleisová
Základní škola a Mateřská škola Nová 228 Višňové Mgr. Miroslav Mach
Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov Mgr. Petr Molek
Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov Petr Molek
Základní škola Jasenná 15 Vizovice Hynek Tichý
Základní škola Školní 790 Vizovice Adriana Hálová
Gymnázium Tylova 271 Vlašim Mgr. Rudolf Jánošík
Základní škola U Vorliny 1500 Vlašim Jaroslava Lisková
Základní škola Sídliště 968 Vlašim Marie Kadlečková
Základní škola a Mateřská škola Náves 43 Vlkoš Petra Pavlikova
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš 285 Mgr. Hana Sýkorová
Základní škola Hlavní 17 Vnorovy Miloš Fojtík
Základní škola a mateřská škola Voděrady 2 Kamila Effenberková
Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic 76 Vojkovice Bc. Stanislava Horová
Základní škola a Mateřská škola Volduchy 121 Jitka Matoušková
Základní škola Pražská 235 Votice Marcela Kratochvílová
Základní škola a mateřská škola Olbramovice 4 Votice Alena Otradovcová
Základní škola a Mateřská škola Vraclav 52 Ladislav Štancl
Základní škola Vraňany 67 Lucie Rosenkrancová
Základní škola a Mateřská škola Vranov 85 Martin Ryšánek
Základní škola a Mateřská škola Masarykova 178 Vranovice Renata Karpíšková
Základní škola Datyňská 690 Vratimov Jana Biolková
Základní škola Zdeny Kaprálové a MŠ Vrbátky 83 Michal Vysloužil
Základní škola Vrčeň 43 Eva Šlajerová
Základní škola Školská 108 Vrdy Ing. Josef Štainer
Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí Luděk Rychtr
Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice 95 Frantisek Varga
Základní škola a Mateřská škola Karlovarská 460 Vroutek Mgr Ivana Zelenková
Základní škola a mateřská škola 21. dubna 6 Vřesina Kateřina Šaková
Základní škola Matouše Václavka 1217 Vsetín Petr Navláčil
Základní škola Sychrov 97 Vsetín Marie Hnátková
ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Karla Majera 370 Všenory Lenka Bělohlávková
Základní škola Všeruby 70 Renata Reifová
Základní škola a mateřská škola Všestary 57 Mgr. Pavlína Knířová
Základní škola a mateřská škola Komenského 375 Všetaty Mgr.Lucie Křížková
Základní škola Jindřicha Pravečka Výprachtice 390 Petr Grossmann
Základní škola a mateřská škola Vysoká 10 Gabriela Nagyová
Gymnázium nám. Vaňorného 163 Vysoké Mýto Radoslava Hudousková
Speciální základní škola Vysoké Mýto Rokycanova 761 Vysoké Mýto Mgr. Lucie Jandíková
Základní škola a Mateřská škola Dobříkov 89 Vysoké Mýto Jana Bezdíčková
Základní škola Jiráskova 317 Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí Michal Bartoš
Základní škola nám. Dr. K. Kramáře 124 Vysoké nad Jizerou Mgr. Jana Vodseďálková
Základní škola a Mateřská škola K. H. Borovského 99 Vysoké Veselí René Neufuss
Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd 58 Olga Reiterová
Základní škola Moravské Prusy 175 Vyškov Mgr. Hana Bartíková
Základní škola Purkyňova 39 Vyškov Roman Říha
Základní škola Morávkova 40 Vyškov Tomáš Karásek
Základní škola a Mateřská škola Sídliště Osvobození 682/56 Vyškov Mgr. Jiří Němeček
Základní škola a Mateřská škola Zabrušany 86 Pavla Homičová
SŠ, ZŠ, MŠ a DD Sušilova 40 Zábřeh Ivana Ficková
Základní škola Boženy Němcové 1503/15 Zábřeh Adéla Jeřábková
Základní škola Školská 406/11 Zábřeh Mgr. Jiří Sobotík
Základní škola Chromeč 12 Zábřeh Petra Pumprlová
Základní škola a Mateřská škola Rájec 49 Zábřeh Šárka Svrčinová
Základní škola a Mateřská škola Hrabová 52 Zábřeh Jaroslava Králová
Základní škola a Mateřská škola Hoštejn 16 Zábřeh Alena Burešová
Základní škola a Mateřská škola Nemile 90 Zábřeh Šárka Matoušková
Základní škola a Mateřská škola Zaječov 359 pavla komínková
Základní škola a Mateřská škola Školní 347 Zákupy Miloš Nováček
Gymnázium T. G. Masaryka U Školy 39 Zastávka Jana Gajdušková
Základní škola Zašová 500 Šárka Hendrychová
Základní škola a Mateřská škola Zátor - Loučky 86 Jaromír Chlubný
Základní škola Zbečno 23 Lucie Skleničková
Základní škola Komenského 190 Zbraslavice Mgr. Martina Kopková
Základní škola J. A. Komenského 473 Zbýšov Miroslav Vespalec
Základní škola Zbytiny 2 Petra Staňková
Základní škola Zdechovice 65 Jan MAZAL
Základní škola a Mateřská škola U Školy 48 Zdiby Mgr. Iva Jačková
Základní škola Komenského 72 Zdice Renata Klimešová
Základní škola Kasalova 454 Zeleneč Jana Klimešová
Základní škola a Mateřská škola Zhoř u Jihlavy 102 Richard Března
Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice 34 Renata Pekařová
Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín Jiráček Miroslav
Základní škola Slovenská 3076 Zlín Mgr. Klára Juráková
Základní škola Mikoláše Alše 558 Zlín Martina Kocháňová
Základní škola Emila Zátopka Štefánikova 2701 Zlín Kateřina Hálová
Základní škola tř. Svobody 868 Zlín - Malenovice Tereza Zpěváková
Základní škola Komenského 78 Zlín - Malenovice Lenka Svobodová
Základní škola Nová cesta 268 Zlín - Štípa Mgr. Michala Doleželová
Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv Jiřina Míková
Gymnázium Dr. Karla Polesného Komenského náměstí 4 Znojmo Iveta Novotná
Základní škola náměstí Republiky 9 Znojmo Jaroslav Polák
Základní škola Mládeže 3 Znojmo Veronika Ziková
Základní škola a Mateřská škola Pražská 98 Znojmo Mgr. Petr Konečný
Základní škola a Mateřská škola Suchohrdly, Školní 195 Znojmo Marcela Mašejová
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ Znojmo - Přímětice 569 Lenka Pavlíková
I. Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou Mgr. Jaroslav Krčmář
Masarykova základní škola Školní 197 Zruč-Senec, část Zruč Arnoštka Pavlová
Základní škola Hlavní 70 Zubří Mgr. Gabriela Cábová
Základní škola a mateřská škola Hořátev 79 Zvěřínek Michal Peška
Základní škola Komenského 339 Žacléř Michaela Minaříková
Základní škola a Mateřská škola Rtyňská 156 Žalany David Hyťha
Gymnázium Nádražní 48 Žamberk David Kopecký
Základní škola Nádražní 743 Žamberk Martina Hlaváčová
Základní škola a Mateřská škola Žarošice 321 Tibor Zmrzlík
Biskupské gymnázium U Klafárku 3 Žďár nad Sázavou David Kuhn
Základní škola Palachova 2189/35 Žďár nad Sázavou Petr Kadlec
Základní škola a Mateřská škola Polnička 147 Žďár nad Sázavou Mgr. Pavla Prokopová
Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou 133 Žďár nad Sázavou Mgr.Ivana Rousová
Základní škola Komenského 2 Žďár nad Sázavou 3 Mgr. Jiří Staněk
Základní škola a Mateřská škola Žďárná 217 Bohumil Hlaváček
Základní škola a Mateřská škola Chrudimská 77 Ždírec nad Doubravou Renata Jarošová
Základní škola a Mateřská škola Žehuň 52 Petra Nováková
ZŠ Jana Václava Sticha - Punta Ke Křížku 190 Žehušice Jan Kramář
Základní škola 4. května 336 Želechovice nad Dřevnicí Jaromír Macík
Základní škola a Mateřská škola 24. dubna 270 Želešice Lukáš Kvarda
Základní škola a Mateřská škola Pražská 164 Želetava Marie Dohnalová
Masarykova ZŠ a MŠ Tyršova 336 Železnice Yvonne Beranová
Základní škola Pelechovská 800 Železný Brod Pavlína Roztočilová
Základní škola Koberovy 1 Železný Brod Mgr. Soňa Flégrová
Základní škola Školní 700 Železný Brod Jan Lufinka
ZŠ a MŠ Jana Ámose Komenského Žeravice 37 Alena Němečková
Základní škola a Mateřská škola Žimutice 28 Mgr. Dana Ryšlavá
Základní škola a ZUŠ Žlutice, přísp.org. Poděbradova 307 Žlutice Hana Riesová