Okresní a krajská kola 2018


Více informací k Odznaku všestrannosti »



Okresní kola


Kraj Okres Datum Propozice Výsledky Pořadatel Organizátor Místo konání Přihlásit
PL Plzeň-sever 02.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
KAREL POPEL
popel@g-plasy.cz
732476876
Gymnázium Plasy
Školní 280, Plasy
přihlásit
AA Praha 6 07.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ČURDOVÁ KAROLÍNA
curdova@zscvrch.cz
775370343
Zš Červený Vrch
Alžírská 680/26, Praha 6-Vokovice
přihlásit
KV Karlovy Vary 08.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANIČEK KAREL
k.danicek@seznam.cz
605288372
Zš Ostrov nad Ohří
Masarykova 1289, Ostrov
přihlásit
AA Praha 11, 12 13.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
NATAŠA CHVÁTALOVÁ
natasa.chvatalova@centrum.cz
737106584
Zš k Milíčovu
K Milíčovu 674/2,  Praha-Háje
přihlásit
KV Sokolov 15.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LENKA KALOUDOVÁ
lenka.kaloudova@seznam.cz
607915101
Zš Běžecká, Sokolov
Boženy Němcové 1784, Sokolov
přihlásit
JM Hodonín 15.03.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
František Frýdecký
frantisek.frydecky@zsvelka.cz
725745633
Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou 461
přihlásit
STC Kutná Hora 20.03.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
HORSKÝ MARTIN
martinhorsky@email.cz
777004442
ZŠ Sadová
Sadová 1756, Čáslav
přihlásit
PL Tachov 20.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ZDENĚK HNÁT
zhnat@centrum.cz
731159474
Sport. areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul.,Tachov
přihlásit
KV Cheb 21.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
KRESŤANOVÁ MONIKA
krestanova@seznam.cz
774545723
Zš Františkovy Lázně
Česká 39/1, Františkovy Lázně
přihlásit
AA Praha 20 22.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LIŠKOVÁ JIŘINA
liskova@fzschodovicka.cz
603525444
Zš Chodovická
Chodovická 2250, Praha 20
přihlásit
VS Havlíčkův Brod 22.03.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
ROMAN MACHÁLEK
roman.machalek@centrum.cz
604238438
Sportovní hala TJ Jiskra
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
přihlásit
STC Příbram 23.03.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ZDENĚK ŠIMEČEK
simecekz@centrum.cz
777933694
Sportovní hala G a SOŠE Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
přihlásit
STC Kladno 27.03.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
RADOMÍR JÁNSKÝ
radomir.jansky@centrum.cz
602234810
tělocvičny ZŠ Slaný, Rabasova
Rabasova 821,Slaný
přihlásit
JC Jindřichův Hradec 27.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
OTAKAR KINŠT
skokjh@quick.cz
606934098
Stadion Vajgar
U Stadionu 1113,Jin.Hradec
přihlásit
VS Jihlava 27.03.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
JONATAN HANA
jonatan.hana@seznam.cz
607186192
ZŠ E. Rošického
E. Rošického 2, Jihlava
přihlásit
JM Vyškov 27.03.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
Olga Stavělíková
olga.stavelikova@seznam.cz
736643668
ZŠ Školní 710
Školní 710, Bučovice
přihlásit
STC Kolín 28.03.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JIŘÍ KRČMÁŘ
krcmar@gcbrod.cz
725925640
TJ Slavoj Český Brod o.s.
Komenského 516, Český Brod
přihlásit
KH Jičín 28.03.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
ŠINDELÁŘ PETR
sindelar@4zs.mujicin.cz
775956875
ZŠ Železnická
Železnická 460, Jičín
přihlásit
PL Rokycany 28.03.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
PAVEL SOUČEK
SugyStupno@seznam.cz
605875098
Zš Radnice
Sídliště 591, Radnice
přihlásit
MS Ostrava-město 28.03.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
ONDŘEJ CHRÁPEK
chrapek@porg.cz
773744435
Gymnázium PORG
Rostislavova 7, Ostrava
přihlásit
LB Jablonec nad Nisou 29.03.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JAN LUFINKA
lufin@seznam.cz
604300504
ZŠ Železný Brod
Školní 700, Železný Brod
přihlásit
US Louny 03.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
SCHUBERTOVÁ MONIKA
Monika.schubertova@zspostoloprty.cz
608 140 130
ZŠ Postoloprty, Draguš 581, 439 42
Draguš 581, 439 42
přihlásit
US Litoměřice 04.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ČERVÍN VÁCLAV
reditel@zsladovaltm.cz
725625280
ZŠ Ladova
Ladova 5,Litoměřice
přihlásit
KH Trutnov 04.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
JIŘÍ ŠEMBERA
jiri.sembera@zsmltu.cz
721375716
ZŠ Mládežnická
Mládežnická 536,Trutnov
přihlásit
AA Praha 9, 14 04.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA HORTOVÁ
Dana.Hortova@seznam.cz
604251241
Zš Gen. Janouška
Generála Janouška 1006, Praha 14 - ČM
přihlásit
JC Tábor 05.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VAŠÍČEK PETR
zstabor@seznam.cz
774747687
Zš Zborovská
Zborovská 2696,Tábor
přihlásit
AA Praha 1 06.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DAGMAR WEGNEROVÁ
dagmar.wegnerova@seznam.cz
777211805
Sportovní areál Masná
Masná ul, Praha 1
přihlásit
OL Šumperk 06.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
Alena Sedlářová
alena.sedlar@seznam.cz
734836067
ZŠ Mohelnice
Vodní 27, Mohelnice
přihlásit
JC České Budějovice 10.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LIBOR KOCIÁN
lkocian@zskucb.cz
737781911
Zš a MŠ Kubatova
Kubatova 2202/1 , České Budějovice
přihlásit
KH Hradec Králové 10.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com
732740251
ZŠ a MŠ Štefcova 1092
Štefcova 1092, Hradec Králové
přihlásit
STC Mladá Boleslav 10.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JEČNÁ KVĚTOSLAVA, pan Hofmann
kveta.jecna@quick.cz
604549637; 721105010
8.zš Mladá Boleslav
Václavkova 1040, Mladá Boleslav
přihlásit
ZL Vsetín 10.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
RENATA HORVÁTHOVÁ
renhor@centrum.cz
777270462
ZŠ Křižná 167
KŘIŽNÁ 167, Valašské Meziříčí
přihlásit
AA Praha 2 11.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JANA KANPOVÁ
jana.knapova@nasmetance.cz
608974758
ZŠ na Smetance
Na Smetance 1,Praha 2
přihlásit
STC Mělník 11.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JIŘINA LIPTÁKOVÁ
jirinaliptakova@seznam.cz
604255005
Tělocvičná jednota Sokol Mělník
Tyršova 95, Mělník
přihlásit
VS Pelhřimov 11.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
JITKA BERÁNKOVÁ
jitkaberi@seznam.cz
737740802
ZŠ Humpolec, Hradská
Hradská 894,Humpolec
přihlásit
KH Náchod 12.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
JANSA PETR
jansapetr@seznam.cz
608122819
Police nad Metují
Na Babí 190, Police nad Metují
přihlásit
PL Plzeň-město 13.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LUKÁŠ KRÁLOVEC
lukaskralovec@gmail.com
604936680
11. Zš Plzeň
Baarova 31,Plzeň
přihlásit
AA Praha 5, 13 16.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
HELENA VODSLOŇOVÁ
h.vodslonova@seznam.cz
605939324
Fzš Trávníčkova
Trávníčkova 1744, Praha 5 - Stodůlky
přihlásit
AA Praha 10, 22 17.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JIŘÍ JANEČEK
janecek@dumum.cz
734760683
ZŠ U Obory
Vachkova 630, Praha 10
přihlásit
MS Opava 17.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz
606453124
ZŠ Englišova
ZŠ Englišova 82, Opava
přihlásit
STC Beroun 18.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
SOUČEK IVAN
reditel@jzs.cz
724321752
TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85, Beroun-Město
přihlásit
PR Svitavy 18.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz
601240861
ZŠ Palackého
Palackého 1351,Moravská Třebová
přihlásit
JC Písek 18.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ŠMIDMAJER JIŘÍ
smidmajer@sou-pi.cz
604916692
Stadion Dukla, Písek
Komenského 86,Písek
přihlásit
LB Česká Lípa 19.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
KOPŘIVA ČESTMÍR
kopriva@zszakupy.cz
721746302
Základní škola
Školní 437, Zákupy
přihlásit
JC Strakonice 19.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
SOSNA RADEK
radek.sosna@gmail.com
702018886
Zš Dukelská
Dukelská 166, Strakonice
přihlásit
VS Žďár nad Sázavou 19.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
ZBYNĚK KALINA
kalina@activezdar.cz
604100234
ZŠ Palachova
Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou 6
přihlásit
MS Nový Jičín 19.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
JAN JURSÍK
jan.jursik@centrum.cz
603965141
ZŠ Pohořská
Pohořská 8, Odry
přihlásit
AA Praha 8 20.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LUKÁŠ VACHUTA
lukas.vachuta@seznam.cz
601345745
Zš Mazurská
Svidnická 1a/ 599, Praha 81 – Troja
přihlásit
LB Turnov 20.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ZAKOUŘIL TOMÁŠ
svc.turnov@gmail.com
603293957
atletický stadion Turnov
Skálova 207, Turnov
přihlásit
US Děčín 20.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
VÁPENÍKOVÁ ANNA
vapenikovanna@seznam.cz
728569287
ZŠ Edisonova
Edisonova 2821, Varnsdorf
přihlásit
AA Praha 15 23.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
TEREZA BEZDĚKOVÁ
terezab@atlas.cz
723912877
ZŠ Hostivař
Kozinova 1000,Praha 15
přihlásit
STC Praha-východ 23.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
KVĚTA HÁJKOVÁ
kveta.hajkova@zsnavysluni.cz
728455758
ZŠ Na Výsluní
Kostelecká 1750, Brandýs nad Labem
přihlásit
KH Rychnov nad Kněžnou 24.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
JEHLIČKA RADEK
radek.jehlicka@seznam.cz
604551274
ZŠ Rychnov nad Kněžnou
Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
přihlásit
US Ústí nad Labem 24.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
MIROSLAV VACHUTA
atletikaul@seznam.cz
776 265 167
Atlet. st. Ústí nad Labem
Masarykova 780/228,Ústí nad Labem
přihlásit
AA Praha 7 24.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VALENTA LUKÁŠ
bystrooska@gmail.com
604637083
Zš TGM 7
Ortenovo náměstí 34, Praha 7
přihlásit
JM Brno-venkov 24.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
TOMÁŠ CHYTKA
reditel@zstgmivancice.cz
724078963
ZŠ T. G. Masaryka
Na Brněnce 1, Ivančice
přihlásit
VS Třebíč 25.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
DAVID HORT
david.hort@email.cz
732513090
Stadion Sokol Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
přihlásit
JC Prachatice 25.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JAROSLAV FRNOCH
jaroslavfrnoch@seznam.cz
606544825
Stadion Prachatice
Národní 1018,  Prachatice II
přihlásit
US Chomutov 25.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
OLIŠAR JIŘÍ
j.olisar@4zsjirkov.cz
733390279
4. ZŠ Krušnohorská
Krušnohorská 1675, Jirkov
přihlásit
JM Brno-město 25.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
František Juráš
frantas.juras@centrum.cz
777984373
ZŠ Arménská, Brno
Arménská 21, 621 00 Brno
přihlásit
PR Chrudim 26.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
PAVEL NOVÁK
pavel.novak99@centrum.cz
777322568
ZŠ Smetanova
Smetanova 403, Hlinsko
přihlásit
US Most 26.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
Michal Klimeš
michal.klimes@zs10.cz
725 861 587
10. ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most
Zdeňka Štěpánka 2912, Most
přihlásit
ZL Zlín 26.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz
723399444
Zš Mánesova
Mánesova 908, Otrokovice
přihlásit
JC Český Krumlov 27.04.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VLADIMÍR KRATOCHVÍL
kratvl@seznam.cz
724276055
Zš Kaplice, Školní
Školní 226, Kaplice
přihlásit
STC Rakovník 27.04.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
BECHNEROVÁ MONIKA
monikabechnerova@seznam.cz
732539284
Sokolovna Rakovník
Tyršova, Rakovník
přihlásit
KH Ústí nad Orlicí 27.04.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
YVONA FRANKOVÁ
fryvona@seznam.cz
605517198
ZŠ Masarykova
Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
přihlásit
OL Olomouc 27.04.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
Alexandra Michalcová
michalcova@zsgorkeho.cz
724 814 180
Atletický stadion Olomouc
17. listopadu 3, Olomouc
přihlásit
MS Karviná 02.05.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
MARTINA ONČOVÁ
oncova@seznam.cz
777300888
ZŠ M. Kudeříkové
M. Kudeříkové 14/1143, Havířov
přihlásit
AA Praha 4 03.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz
737131056
Děkanka
Děkanská vinice I, Praha 4
přihlásit
PL Plzeň-jih 04.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
SVEJKOVSKÁ MARIE
m.svejkovska@atlas.cz
776257548
Zš Žinkovy
Žinkovy 49,Žinkovy
přihlásit
MS Bruntál 04.05.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
Karel Toman
toman.kaja@seznam.cz
605402594
ZŠ Rýmařov, Jelínkova
Jelínkova 1, Rýmařov
přihlásit
OL Prostějov bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
LENKA STOJANOVÁ
l.stojanova@seznam.cz
724283807
ZŠ Melantrichova
Melantrichova 60, Prostějov
přihlásit
JM Znojmo bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
LENKA PAVLÍKOVÁ
Lenka.Pavlikova@zsprim.cz
723967105
ZŠ Prokopa Diviše
Ke Škole 569/15, Znojmo
přihlásit
OL Přerov bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
MILAN BUZRLA
millca@seznam.cz
603352090
Atletický stadion SK
Žáčkova 1442, Hranice l - město
přihlásit
MS Frýdek-Místek bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
RENÉ PILCH
reno.pilch@gmail.cz
774302730
ZŠ Lesní
Lesní 190, Jablunkov
přihlásit
US Teplice bude určeno Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
BARTOŠ JAROSLAV
orassktce@seznam.cz
604567062
ZŠ Maršovská
Maršovská 1575/1, Teplice
přihlásit
OL Jeseník bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
MAREK FELLNER
mfefac@seznam.cz
603520958
ZŠ Jeseník, Nábřežní
Nábřežní 413, Jeseník
přihlásit
ZL Kroměříž bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
ALENA ZBOŘILOVÁ
zborilenka@centrum.cz
774511948
Atletický klub
Vrchlického 2899, Kroměříž
přihlásit
JM Břeclav bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
MILAN KLIM
nalim@centrum.cz
607550110
ZŠ Slovácká
Slovácká 40, Břeclav
přihlásit
ZL Uherské Hradiště bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
ZDENĚK MOŠTĚK
mostek@zsvin.cz
603335689
ZŠ Pod Vinohrady
Za Humny 1420, Uherský Brod
přihlásit
PR Pardubice bude určeno David Novotný
novotny@olympic.cz
TBA
viceboj@olympic.cz
TBA
bude upřesněno
bude upřesněno
přihlásit

Krajská kola

Kraj Název Datum Propozice Výsledky Pořadatel Organizátor Místo konání
STC Středočeský - východ 09.05.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
HORSKÝ MARTIN
martinhorsky@email.cz
777004442
Atletický stadion - Čáslav Vodranty, Čáslav
US Ústecký 11.05.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
NOVÁKOVÁ MARTINA
macek.martina@seznam.cz
606327283
Atletický stadion Chomutov Mostecká 5886, Chomutov
STC Středočeský - západ 14.05.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
RADOMÍR JÁNSKÝ
radomir.jansky@centrum.cz
602234810
Atletický stadion Slaný Lacinova 1720, Slaný
AA Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 15.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz
737131056
Atletický stadion Slavia Praha Vladivostocká 1460/10b, Praha 10
AA Praha 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22 16.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz
737131056
Atletický stadion Slavia Praha Vladivostocká 1460/10b, Praha 10
JC Jihočeský 17.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
PETR VAŠÍČEK
zstabor@seznam.cz
774747687
Stadion Mír U Stadionu Míru 1579, 390 05 Tábor
VS Vysočina 18.05.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
DAVID HORT
david.hort@email.cz
732513090
Stadion Sokol Třebíč Manželů Curieových 1112, Třebíč
LB Liberecký 21.05.2018 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
HORÁČEK ROBIN
robin.horacek@seznam.cz
606373120
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem Pionýrů 141, Stráž pod Ralskem
PR Pardubický 22.05.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz
603849095
ZŠ Palackého Palackého 1351, Moravská Třebová
KV Karlovarský 23.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANÍČEK KAREL
k.danicek@seznam.cz
605288372
Stadion Karlovy Vary Západní 69, Karlovy Vary
PL Plzeňský 24.05.2018 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ZDENĚK HNÁT
zhnat@centrum.cz
731159474
Sport. areál Tj Slavoj Tachov Pobřežní ul., Tachov
KH Královehradecký 28.05.2018 David Novotný
novotny@olympic.cz
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com
732740251
ZŠ a MŠ Štefcova Štefcova 1092 HK, Hradec Králové
MS Moravskoslezský 30.05.2018 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
MARTINA ONČOVÁ
oncova@seznam.cz
777300888
ZŠ M. Kudeříkové M. Kudeříkové 14/1143, Havířov
JM Jihomoravský bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
JANA KAPOUNKOVÁ
kasparkova@olympic.cz
736643668
Atletický st. VUT Technická 3013/14, Brno
OL Olomoucký bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
MILAN BUZRLA
millca@seznam.cz
603352090
Atletický stadion SK Žáčkova 1442, Hranice l - město
ZL Zlínský bude určeno Šárka Kašpárková
kasparkova@olympic.cz
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz
723399444
Sportovní areál TJ Jiskra, atletický stadion Sportovní areál TJ Jiskra 1297, Otrokovice