Věrnostní program

Nesmírně si vážíme všech učitelů, kteří vedou děti ke sportu a pohybu. Bez nich by projekt Sazka Olympijský víceboj, v němž děti mohou plnit disciplíny Olympijského diplomu a Olympijského odznaku – OVOV, nemohl fungovat. Proto jsme připravili pro garanty projektu věrnostní program. V něm si učitelé mohou vybrat atraktivní ceny pro školu, ale i pro sebe. Patří mezi ně odměny zážitkové v podobě setkání se sportovními hvězdami, ale i věcné.

Videopozvánka Jíři Prskavce


Jak program funguje?

Program je víceletý a strukturovaný tak, že i menší školy mají v případě opakovaného či bleskového zapojení šanci dosáhnout na položky s vyšším bodovým kreditem.

Jak a kolik můžete získat bodů?

  • 1 bod získáte za každého žáka, s nímž splníte všechny disciplíny Olympijského diplomu, nebo všechny disciplíny Olympijského odznaku po 31. 1. 2017 (případně doplníte disciplíny, které vám do té doby scházely). Pokud tedy s jedním žákem v tomto období dotáhnete oba programy naplno, získáte dva body.

Co je ve hře?

  • oblečení značky Alpine Pro CZECH TEAM a vybavení pro sportování
  • zážitky s ambasadory Sazka Olympijského víceboje – můžete si zajít na vodu s Jiřím Prskavcem, naučit se stolní tenis od Ivety Vacenovské, podívat se na krasobruslařskou show nebo do zákulisí motokrosových závodů

Vybrané ceny


Všechny ceny najdete po přihlášení do učitelského adminu v záložce Věrnostní program, případně přímo ZDE ke stažení!

Pozor!

Uvedené ceny jsou k dispozici pouze do vyčerpání zásob a jejich nabídka se může v průběhu trvání programu obměňovat. V případě, že si garant vybere některou z uvedených cen, odečte se mu příslušný počet bodů z konta. Škola však může v programu pokračovat nadále i po odčerpání bodů.